Tuning Minelaba Sovereign Elite

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Tuning Minelaba Sovereign Elite

Postautor: RG42 » śr gru 14, 2005 10:09 pm

Witam.

Jako, że ostatnio widuję na forach posty w stylu "jak podkręcić..." sam zainteresowałem się tym tematem.

Pytanie moje brzmi: jak i czy w ogóle można podkręcić Minelaba Sovereign Elite, żeby na przykład był bardziej czuły na drobne złoto, minidrobnicę albo żeby zwiększyć jego zasięg na to, co już widzi?

Tylko nie odpowiadaj mi proszę, Piotrze, że aby tego dokonać powinienem kupić Explorera albo XLT :D

Co jeszcze ze strony elektronicznej można w moim Minelabie wprowadzić, ulepszyć?

Pozdrawiam,
RG42
RG42
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 01, 2005 9:17 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Tuning Minelaba Sovereign Elite

Postautor: ProScan » śr gru 14, 2005 10:17 pm

Ja na pewno nie podjąłbym się czegoś takiego.

W konstrukcjach prymitywnych można różne rzeczy zmieniać. Np. prąd nadajnika, albo wzmocnienie toru odbiorczego. Ale Sovereignie raczej nie.

Nie ma jakichś kluczowych pontecjometrów, których muśnięcie ma znaczny wpływ na zasięg chyba, że zostaną totalnie rozregulowane.

Na drobiazgi można sobie polepszyć używając mniejszej sondy (8cali, a nie 10).

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony wt gru 27, 2005 8:10 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tuning Minelaba Sovereign Elite

Postautor: ProScan » ndz gru 18, 2005 9:18 pm

Witam,

Są, ale nie mają znacznego wpływu na zasięg, chyba że są totalnie rozregulowane.

Podpisy są wyłączone na tym forum, podobnie PW.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron