MXT pudełko

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

MXT pudełko

Postautor: gawron » ndz lis 14, 2010 5:55 pm

powinieneś utworzyć nowy dział " humor i rozrywka" http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewt ... c&start=15 . w teście dla odkrywcy zapomniałeś napisać jak się otwiera pudełko na baterie #-o
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: MXT pudełko

Postautor: ProScan » ndz lis 14, 2010 10:50 pm

.. nie ma się z czego śmiać, bo ten wykrywacz trafi do mnie, bo dostałem już zgłoszenie.

Przy tego typu pytaniach i innych typu "do czego służy cyngiel", ręce mi lekko opadły.

:?

proscan

PS

Jakie pytania takie i porady:

Spróbuj ustawić track na LOCK i zredukować Gain (reszta ustawień na fabrycznych trójkącikach) i wtedy pompuj, ale upewnij się, że nie ma żelaza w pobliżu.


Te człowiek nigdy nie stroił tego wykrywacza!

I zabawna wpadka wyznawcy powyższego.

Przy Preampie 2 i AC 68 też nie stroi ? Zawsze wyskakuje komenda overlord ?


XLT to prawie MXT. A "prawie" robi różnicę. A "Overlord" to chyba jakaś inwazja na Anglię (albo w drugą stronę), o ile z historii pamiętam ?

:?:
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT pudełko

Postautor: Bisu » pn lis 15, 2010 2:06 am

gawron pisze:powinieneś utworzyć nowy dział " humor i rozrywka" http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewt ... c&start=15 . w teście dla odkrywcy zapomniałeś napisać jak się otwiera pudełko na baterie #-o


Gawron... :roll: Czy wszyscy muszą być tacy kumaci ? ;) Byłem ostrożny na tyle, że nie chciałem się siłować z tym patentem. Zanim mi na owym forum odpowiedzieli, zdążyłem obejrzeć film instruktażowy DFX'a na którym było to pokazane. Wtedy ledwo co trzymałem wykrywacz wyjęty z paczki.
Dopiero później skojarzyłem, że przecież muszą być dostępne te instrukcje (po angielsku chociażby) w wersji elektronicznej.
Kopię 5 lat. Kopałem na Rutusach, ACE i Tesoro i każdy wykrywacz był inny.
Ale mam pomysł. Przejdziemy się raz do jednego z trójmiejskich prosektoriów i dostaniesz do ręki długopis i łyżkę wazową... na pewno będziesz wiedział do czego to służy, jeszcze zanim ktokolwiek z personelu zdąży Cię o tym poinformować :)
To samo dotyczy wszystkich innych pytań odnośnie zastosowań czy funkcji.
Jaki wniosek ? Nie każdy musi od razu pojmować rzeczy z którymi nie miał wcześniej styczności ;)

W takim razie również pragnę przeprosić za brak istotnej podstawowej wiedzy nt. w/w urządzenia :roll: Obiecuję się poprawić ;)

PS. Tak czy inaczej cieszę się bardzo, ze wykrywacz trafi w ręce fachowca ;) Jak na nastoletniego (jeszcze tylko kilka miesięcy :P) i bezrobotnego studenta kwota przeznaczona na ten wykrywacz nie była mała. Z kolei chciał bym mieć pewność że ze sprzętem jest wszystko w porządku, jako że ma mi on służyć już ciut więcej czasu niż moje poprzednie sprzęty ;)

Pozdrawiam serdecznie, Adam ;)
Bisu
 
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 1:40 pm

Re: MXT pudełko

Postautor: gawron » wt lis 16, 2010 12:24 am

trochę mnie rozśmieszył twój post więc wybacz jeśli cię uraziłem. z drugiej strony kupując wykrywacz za parę tysięcy i nie mając pojęcia o jego obsłudze sknerzysz parę złotych na instrukcję która wytłumaczy ci wszystko do czego jest cyngielek jak się wymienia baterie i stroi wykrywacz. jest tam jeszcze wiele innych dobrych rad. tak się składa że ja ostatnio też się przesiadłem na na trackera i zakupiłem do niego instrukcję pomimo tego że znam ten wykrywacz. pozdrawiam i w razie czego służę pomocą :D .
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: MXT pudełko

Postautor: ProScan » wt lis 16, 2010 8:49 am

Mądrzy ludzie mówią "kto pyta nie błądzi". Ale trzeba też wiedzieć kogo pytać :)

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT pudełko

Postautor: Bisu » wt lis 16, 2010 12:32 pm

Spokojnie gawron, nic się nie stało ;) Na prawdę trudno mnie urazić hehe. Zdaję sobie z tego sprawę, że te pytania były dość komiczne :roll:
Co do instrukcji, do musiałem sprzedać instrument i opłacić naukę. Jak kupiłem wykrywkę, to już mi nawet nie zostało na opłacenie rachunków alledrogo. :lol: Mam zamiar kupić ją sobie jakoś tak na święta ;) Mimo tego że wykrywacz jest teoretycznie prosty to wiem, że instrukcja zawsze dostarcza o nim max. informacji.

PS. Zrekompensujesz się kiedyś wspólnym wypadem w teren :P

Pozdrawiam, Adam ;)
Bisu
 
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 1:40 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości