Różnice w pracy Explorer II i SE

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Różnice w pracy Explorer II i SE

Postautor: Zapytanie_email » pn sie 25, 2008 9:27 pm

Witam

Mam pytanie a w zasadzie problem .Czy uzywa Pan moze SE ?.
Wczoraj na wypadzie zaczołem uzywać (dopiero teraz mimo ze kupilem na wiosne chyba) SE po przesiadce z EX2 . I mam problem .
Ustawiony Iron mask podobnie jak w EX2(patrzac na wielkosc paska nie liczby ),reszta ustawien taka jak w EX2 .I powiem otwarcie ciezko jest chodzić ,wykrywacz krotko sygnalizuje znalezisko ,problem z ponownym wykryciem ,mam wrazenie ze jest malo skuteczny .I teraz tak czy jest to wywolane tym ze ustawienia sa za wysokie ,w porownaniu z tymi na jakich chodzilem z EX2 ?. Na co zwrocic uwage zeby wykrywacz przynajmniej w jakims stopniu przypominal EX2 ? .Czy cewka slimline inaczej reaguje niz stara cewka od EX2 .

Na forach zauwazylem troche błedow w opisach i wypowiedziach (np. ktos pisze zeby wylaczyc na OFF iron mask ,a wczesniej ustawia sobie IM a chodzi z wylaczonym IM . I ze tak jest dobrze (jakies brednie chyba ...) tak samo jak placza nastawe IM i jej wartosc miedzy EX2 a SE .
pozdrawiam
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Różnice w pracy Explorer II i SE

Postautor: ProScan » pn sie 25, 2008 9:39 pm

Witam,

Nie, nie używam SE.

Zdaje się że w tym wątku rozstrząsano te kwestie: http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=31546

Cewka Slimline jest raczej tylko innaczej skonstruowana mechanicznie- nie odnotowuję innych różnic.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości