Sprzedam Cewka 15" MAGNUM FORCE FIELD Depth Plus

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Sprzedam Cewka 15" MAGNUM FORCE FIELD Depth Plus

Postautor: Kumulus » ndz wrz 28, 2008 6:30 pm

Witam i polecam

Jak w temacie : http://www.allegro.pl/item448364314_cew ... _plus.html

kumulus
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Sprzedam Cewka 15" MAGNUM FORCE FIELD Depth Plus

Postautor: ProScan » wt wrz 30, 2008 8:49 am

ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sprzedam Cewka 15" MAGNUM FORCE FIELD Depth Plus

Postautor: Kumulus » wt wrz 30, 2008 9:31 am

nooo ,to teraz już wiem o co chodzi #-o
kupiłem od gościa kijek do cewki i już za niego zapłaciłem , alee absolutnie nie mam zamiaru kupować wykrywki z Twoją instrukcją Piotrze ..... mam nadzieję że kij nie jest trefny :roll:

:pa

kumulus
Ostatnio zmieniony śr mar 11, 2009 9:25 pm przez Kumulus, łącznie zmieniany 1 raz
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Sprzedam Cewka 15" MAGNUM FORCE FIELD Depth Plus

Postautor: ProScan » wt wrz 30, 2008 9:41 am

A, to Ty Robert!

Miałem przeczucie.

Sam kiedyś kupiłem od gościa kij, bo ma bardzo tanie (on pewnie kupuje w USA za 10 USD, a ja w Szkocji za 10 funtów), ale to tani cwaniaczek.

Jego kolega ze Zbąszynia kupił u mnie instrukcję, a niedługo potem instrukcja pojawiła się w ofercie razem z wykrywaczem, bo wczesniej wielokrotnie oferował XLT-ki bez polskiej instrukcji.

Ponieważ świat jest mały, w ręce wpadła mi ta instrukcja i wiem, ze to ta sama, którą sprzedałem do Zbąszynia. Gówniarstwo i złodziejstwo do kwadratu.

Najbardziej wkurza robienie mnie w idiotę - głupki Zbąszyńskie (przepraszam wszystkich zacnych obywateli Zbąszyna) myślały, że się nie zorientuję.

:pa

proscan

PS
Tą cewką jestem zainteresowany. Mam u Ciebie dług więc myślę, że będziemy musieli pogadać.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości