Jak ustawić Minelaba Explorera II?

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Jak ustawić Minelaba Explorera II?

Postautor: slyp1 » wt mar 24, 2009 5:53 pm

Witam
Chciałbym dowiedzieć się jak ustawić Minelaba Explorera II, żeby nie omijał większych przedmiotów stalowych? Wiem że to akurat nie jest najlepszy sprzęt na stal, ale nie chodzi mi o to żeby go przerobić na stalowca. Po prostu chodzi mi o takie nastawy, żeby wykrywał kolorki, ale jak się trafi po drodze coś większego stalowego (dla przykładu bagnet) to żeby tego nie ominąć. Czyli jak go ustawić, żeby zasygnalizował kolorki i dużą stal ale jednocześnie żeby nie łapał małych stalówek (gwoździ itp.). Wiem że najlepsze ustawienia to te własne, ale po prostu nie chcę stracić pół sezonu na zabawę z ustawieniami (zawsze lepiej w tym czasie sobie pokopać coś ciekawszego niż gwoździe;D), zwłaszcza że nie wiadomo, czy po tym czasie uda mi się znaleźć odpowiednie nastawy.

Z góry dzięki
slyp1
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 11:09 pm

Re: Jak ustawić Minelaba Explorera II?

Postautor: ProScan » wt mar 24, 2009 7:45 pm

W tym temacie proponuję dać sobie spokój i kupić XLT. Poważnie.

Poza tym nie widzę problemu, żeby wziąć sobie kilka przedmiotów i ustawić dyskryminację wg potrzeb.

Nastaw dyskryminacji do Ex II nie da się opisać na forum!!

To nie Etrack, gdzie kolega może odwalić robotę i podzieli się z kolegami przez internet.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron