OFERTA: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Re: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: Zapytanie_email » śr paź 01, 2014 8:35 pm

Instrukcje można ściągnąć w różnych wersjach językowych tutaj:

http://www.minelab.com/emea/consumer/kn ... ct-manuals

Ja swoje tłumaczenia sprzedaję i tylko w wersji papierowej:
viewtopic.php?f=2&t=177

:pa

proscan
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: Zapytanie_email » śr paź 01, 2014 8:36 pm

Dziękuje za odpowiedź w złaczniku przesyłam pdf-a ,ale pieniążków nie pobieram bo czasami warto sobie pomagać, a nie we wszystkim widzieć interes, oj mało już jest takich ludzi ....
Pozdrawiam.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: ProScan » śr paź 01, 2014 8:38 pm

Proszę zatem przesłać jeszcze piracką kopię płyty CD muzykowi, albo skan książki autorowi.

I oczywiście łaskawie nie zażądać zapłaty.

](*,)

proscan

PS
Zastanawiam się; głupota czy prowokacja?

Na pewno nie ktoś, kto nie utrzymuje się z własnej pracy.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: ProScan » pt gru 12, 2014 10:52 am

Kolejna samopomoc złodziejska (tym razem na forum PS):

prosilbym was o przeslanie mi instrukcji w jezyku polskim na maila. [email protected]

bardzo was pozdrawiam i dziękuję za pomoc


Pytający usiek (jego pierwszy post).

I od razu mamy boCHAtera z kradzionym (plik zeskanowany z pousuwanym danymi - brak strony drugiej z danymi o dystrybutorze i tłumaczu, oraz powycinane dane w innych miejscach): BRAT_MIH z Szczecina (357 postów) podającym adres do "przyjaznego dysku".

:palm

proscan

PS
Ciekawe czy ci panowie mieliby odwagę mi napisać: nazywam się tak i tak i oświadczam, że nigdy nie będę pana o nic prosił.

Sam sobie odpowiem - nie, bo żebracy i pasożyty nie mają ani godności ani jaj.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: ProScan » śr lip 19, 2017 5:23 pm

I jeszcze o żebractwie nieco. Tym razem ja jestem traktowany jako żebrak (nie ukrywam - z mojej winy, bo za mało się cenię).

Zapytania z ostatnich miesięcy o wykonie instrukcji o objętości kilkunastu stron.

Jeden - okazało się - prowadzi sklep z wykrywaczami. Do końca uparcie twierdził, że instrukcję potrzebuje dla siebie (a nie do wykrywacza, który - jak się okazuje - ma w ofercie w sklepie).

Dla takich osób - którzy chcą instrukcje w celach handlowych, cena jest oczywiście inna. Po jej podaniu, odpowiedź brzmiała tak:

w tej cenie to kazdy w Ko[...] mi przetłumaczy.
oraz
Poradze sobie bez Pańskiej pomocy .


Proszę bardzo!

Inny zawracacz głowy (ale szacun - bo się przedstawił):

Pan mi oferuje tylko tłumaczenie textu? Bo u siebie w mieście mam znajomego tłumacza i wszystko mi przetłumaczy za 30 zł.


Wszyscy czytający, zainteresowani wykonaniem tłumaczenia, którzy w swoim mieście maja kolegów-tłumaczy, którzy za kilkanaście stron tekstu wezmą 30zł - IDŹCIE od razu do nich! Nie traćcie swego cennego czasu na korespondowanie z proscanem!

[-o<

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: OFERTA: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: ProScan » wt sie 15, 2017 10:31 am

Paranoja opanowała naszych rodaków (przykład idzie z góry z niektórych ministerstw):

Przykład z korespondencji:

Tak jak w temacie interesuje mnie ile kosztowała by mnie taka instrukcja z faktu iz mieszkam w Anglii.


Odpowiedź moja;

XXzł+YYzł przesyłka do UK. Płatność z góry [..]


No i Polak na miarę naszych czasów dał mi do wiwatu:

Ok, lecz jaka mam pewnosc ze pan mnie nie oszuka?, polowa teraz i polowa po dostarczeniu


Zdarzyło mi się to po raz pierwszy, aczkolwiek miewałem już oznaki braku zaufania z różnych stron. Cóż można powiedzieć... Najwyraźniej wśród obecnego pokolenia posiadaczy wykrywaczy, marka Proscan nic nie znaczy :-k Mogę się zastanowić, czy warto próbować ten stan zmieniać, ale na pewno na siłę nie mam zamiaru nikogo przekonywać - ci mądrzejsi i tak wiedzą jak sprawdzić czyjąś wiarygodność.

Chcesz, to korzystaj. Nie chcesz - nie zawracaj głowy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: OFERTA: Instrukcje do wykrywaczy po polsku

Postautor: borek547 » sob sie 26, 2017 12:04 pm

To proszę zaproponować za połowę ceny okładkę i strony z obrazkami lub parzyste (kombinacji jest wiele).
Przepraszam za sarkazm ale nie mogłem się powstrzymać ,żeby nie skomentować.
Jednym słowem współczuję.
borek547
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 11:53 pm
Lokalizacja: POMORZE

Poprzednia

Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość