Nastawy DFX

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Nastawy DFX

Postautor: forte » pn paź 12, 2009 5:08 pm

[...]

chciałem skorzystać z wiedzy tu zgromadzonych osób i zapytać tych którzy korzystają z DFX'a przy poszukiwaniu monet o te kluczowe parametry które mogą znacząco wpłynąć na jego skuteczność przy takich poszukiwaniach. Nie oczekuję konkretnego programu bo takich jest mnóstwo w sieci, sam eksperymentuję korzystając z wiedzy zawartej w ksiażce "Digging deeper with DFX" i firmowej instrukcji. Może ktoś moze podpowiedzieć jakieś ciekawe artykuły bądź strony w internecie (angielsko bądź niemiecko-języczne) które pozwolą mi poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Z góry dziekuję i pozdrawiam.
forte
 
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm

Re: Nastawy DFX

Postautor: ProScan » pn paź 12, 2009 5:12 pm

ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nastawy DFX

Postautor: golabpoznan » pn paź 12, 2009 11:22 pm

A jak długo masz DFX'a, czy miałeś wcześniej XLT'ka?
golabpoznan
 
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nastawy DFX

Postautor: forte » wt paź 13, 2009 10:30 am

DFX'a mam od ok. 6 miesięcy, nie miałem wcześniej XLT. Przyjąłem taktykę, prób i błędów. Dużo czytam i wiedzę jaką w ten sposób pozyskuję sprawdzam systematycznie w praktyce. Mam jeden program z którego jestem zadowolony, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wychodzę z założenia, że wszystko to co ja przeoczyłem mogło zwrócić uwagę innych, poza tym jestem świadomy swojej niewiedzy w zakresie MIX MODE, stąd ten post.
forte
 
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm

Re: Nastawy DFX

Postautor: ProScan » wt paź 13, 2009 11:13 am

Fenomen Mix mode zrozumiałem, gdy dotarło do mnie, że ludzie często nie wiedzą co znaczy nastawa AUDIO DISC OFF.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nastawy DFX

Postautor: forte » wt paź 13, 2009 2:43 pm

Pewnie stąd też wynika fakt dużego zainteresowania fachową literaturą po polsku w przeciwieństwie do materiałów w języku angielskim. Niestety ja należę do tych którzy rozumieją różnicę między AUDIO DISC ON i AUDIO DISC OFF, przede wszystkim w odniesieniu do MIX MODE.
forte
 
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron