Tryb statyczny w F75

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Tryb statyczny w F75

Postautor: Zapytanie_email » sob lut 20, 2010 10:09 am

[...]

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie fishera f75 prośłbym o poradę, jestem jego posiadaczem od 3- miesięcy.Chciłem się zapytać jak ustawić w trybie all metal stat threshold bo u mnie w tą funkcje wogóle nie chce wejsć , natomiast w trybie all metl motion wchodzi w funkcję threhold i jest ustawialna od - 9 do +9
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Tryb statyczny w F75

Postautor: ProScan » sob lut 20, 2010 10:47 am

Witam,

W "starej" wersji instrukcji napisane jest tak:

Sygnał wiodący ustawia się trzymając sondę w powietrzu tak, by był ledwie słyszalny. Należy liczyć się z występowaniem pewnego rodzaju niestabilności i falowania w sposób przypadkowy tego sygnału. Jeśli wykrywacz będzie ustawiony by był całkowicie cicho, wówczas czułość detekcji będzie gorsza.


co sugeruje, że jakoś da się to regulować (ale nie jest napisane jak).

Natomiast w nowej wersji instrukcji stoi jak byk:

Sygnał threshold w trybie STATIC jest ustawiony wewnętrznie i operator nie ma możliwości jego regulacji.


tak więc mamy dwie możliwości:

1. Istnieją różne wersje F75 (z regulacją Threshold w trybie statycznym i bez niej)
2. Fisher (tzn. First Texsas) nabałaganił i pisze bzdety w instrukcjach.

Nadmienię, że kiedyś opcja statyczna nazywała się STAT, a obecnie STATIC (przynajmniej wg instrukcji).

Czy są na sali użytkownicy F75 by nas oświecić? Co do trybu ruchowego, to chyba różnic nie ma.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości