Strojenie Whites 5900

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Strojenie Whites 5900

Postautor: norshall » wt lip 19, 2011 11:01 pm

Witam,

1. stałem się posiadaczem pierwszej wykrywki, właśnie whites'a, po kilkukrotnym przestudiowaniu instrukcji obsługi wybralem się na działkę i...strojenie na GEB NORM...(tylko na GEB NORM stroi się do gruntu?czy na pozostalych również?) wysykość bioder, spust, tune skręcam na lekko słyszalny, puszczam spust i jadę w dół, głośność wzrasta więc powinienem przekręcić GEB na prawo, pytanie - Czy z cewką przy ziemi kręcę pokrętlem GEB czy podnoszę na wysokośc bioder znowu?czy kręcę z wciśniętym spustem?Po tej operacji ciągle dostrajam już tylko pokrętlem GEB, Tune zostawiam już w spokoju po pierwszym przekręceniu rozumiem.

2. Kolejna sprawa, w tym trybie często "coś" piszczy, ale wskazówka się nie wychyla, czy w statyku tylko na głosie mam się opierać?

3. Póki co ostatnia sprawa, kwestia dżwięków, rozumiem trzeba się nauczyć rozróżniac łamiące i te "ładne", póki co wszystkie sa dla mnie jednakowe - choć udało się w trybie Geb disc znaleźć 5 groszy z '49 roku :0 cóz to za podnieta była,hehehe.

Za wszelkie info będę wdzięczny;)
norshall
 
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Re: Strojenie Whites 5900

Postautor: ProScan » wt lip 19, 2011 11:22 pm

Proszę dalej studiować instrukcję - tam są te informacje.

Póki co: viewtopic.php?t=1413

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony pn paź 24, 2011 5:19 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Strojenie Whites 5900

Postautor: norshall » śr lip 20, 2011 11:36 am

tak,tak...studiuje ale czasami lepiej wysłuchać lub "postudiować" wypowiedzi praktyka;) nikt nie podpowie?
norshall
 
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości