Słuchawki Spectrasound - dziwne zachowanie

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Słuchawki Spectrasound - dziwne zachowanie

Postautor: dAYek » ndz sie 20, 2017 9:07 pm

Witam.
Mam ciekawy (tam myślę) przypadek - chciałem użyć słuchawek od Spectra V3 do V3i.
Słuchawki się łączą ze Spectra V3i (nie tylko na 4tym kanale, na innych też) - connected, napięcie baterii na wyświetlaczu.
Ale działają TYLKO w trybie "All metal" - w trybie dynamicznym i przy polar plocie są zupełnie głuche...
Oczywiście słychać w nich sygnał przy włączaniu i wyłączaniu V3i.
Pomijam jakieś ustawienie i robię prosty błąd, czy coś z nimi jest nie tak?
Bo ze Spectra V3 działają bez zarzutu...
Proszę o pomoc.
dAYEk
dAYek
 
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 24, 2015 3:29 pm

Re: Słuchawki Spectrasound

Postautor: ProScan » ndz sie 20, 2017 9:58 pm

Najwyraźniej jakaś niezgodność oprogramowania.

Osobiście się z tym nie spotkałem. Rozumiem, że słuchawki nie były kupione razem z wykrywaczem (?)

:pa

Proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki Spectrasound

Postautor: dAYek » ndz sie 20, 2017 10:08 pm

Witam i dziękuję za szybką odpowiedź.

Słuchawki są z walizkowego zestawu ze Spectra V3, ale chciałem ich używać ze swoją (nowszą) V3i, którą kupiłem BEZ słuchawek...
Może jednak (ze względu na słuchawki) zatrzymam sobie V3, a sprzedam V3i.
Chyba, że istnieje jakieś inne rozwiązanie - np. upgrade softu?

Ciekawy przypadek, bo już widziałem 2 x Spectra V3i połączone ze słuchawkami kupionym oddzielnie i nie było z nimi problemów...
Muszę jeszcze spróbować połączyć te moje słuchawki z inną V3i.

Pozdrawiam.
dAYek
dAYek
 
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 24, 2015 3:29 pm

Re: Słuchawki Spectrasound

Postautor: ProScan » ndz sie 20, 2017 10:59 pm

Nie wiem czy upgrade softu w słuchawkach jest możliwy. Jeśli jest, to niestety tylko w Szkocji, a to może uczynić cała operację nieopłacalną. Na pewno takiej operacji dokonują w odniesieniu do upgreadu V3 do V3i (wówczas można by odesłać razem ze słuchawkami). Ale to też kosztowałoby ładnych parę stówek, choćby ze względu na przesyłki. Trochę XXw. Niestety.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron