DUKAT I POMOCY !!!

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: krzywy » wt sty 09, 2007 9:10 am

Witam potrzebuje waszej pomocy mam na stanie taki sprzeta jak DUKAT I (czyli zabytek sam w sobie) kiedys gdzieś w necie widziałem instrukcje do niego lecz teraz nie moge znalesc. Jeżeli ktoryś z was korzystał z takiego wykrywacza to prosze o pomoc.
krzywy
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:50 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: ProScan » wt sty 09, 2007 9:23 am

Witam,

W necie nie widziałem. Jako że producent działa nadal, proponuję kontakt bezpośredni: PEN Elektronik [email protected]

I prosimy dać znać jak poszło.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: krzywy » wt sty 09, 2007 10:59 am

hehe oto chodzi ze juz kilka razy proboiwalem uzyskac od nich ta instrukcje i niestety bez zadnej odpowiedzi.
krzywy
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:50 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: ProScan » wt sty 09, 2007 11:54 am

No to rozwiązania są dwa (które de facto sprowadzają się do jednego):

Na jakimś dużym forum napisać, że producent Cię olał i że chyba wstydzi się swoich produktów, że nie można uzyskać pomocy itd. Od tego są właśnie fora. :smt014

Albo znajdzie się dobra dusza, która Ci pomoże (nie sadzę by ktokolwiek zechciał rościć sobie prawa autorskie do kopii), albo dotrze do producenta, że o użytkowników swojego sprzętu warto dbać. :smt058

Oprócz największych forów Odkrywcy i Poszukiwanie Skarbów polecam forum poszukiwania.pl prowadzone przez dealera firmy PEN Elektronik.

powodzenia

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: krzywy » wt sty 09, 2007 4:46 pm

hehe juz po klopocie bo chyba na tym forum tez jest ktos z producentow poniewarz po opublikowaniu mojego problemu tutaj odrazu dostalem bez zadnych wymowek. Tak wiec dzieki za pomoc !!! Jeżeli ktoś bedzie miał taki sam problem jak ja z tym typem to prosze pisac na meila i napwno przesle to co dostalem od producenta.

Pozdrawiam
krzywy
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:50 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: ProScan » wt sty 09, 2007 4:55 pm

Jeśli to rzeczywiście to za sprawą niniejszego forum, to jest mi bardzo miło.

:P

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: krzywy » wt sty 09, 2007 10:06 pm

Jestem tego pewien bo juz kilka razy pisałem do nich meila z prosba o ta informacje i bez odzewu natomiast jak napisalem dzis to odrazu doslownie po 15min dostalem odpowiedz z instrukcja.
krzywy
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:50 pm

Re: DUKAT I POMOCY !!!

Postautor: ProScan » wt sty 09, 2007 10:11 pm

=D>

=D>

=D>
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

dukat

Postautor: bert » pt cze 29, 2007 7:29 pm

Witam.
Posiadam od jakiegoś czasu Dukata i jeśli chodzi o militarkę to od biedy ujdzie.Ale kolorki- :oops:Może to jakiś problem z dyskryminacją.Stąd moja prośba:poszukuję instrukcji obsługi do tego sprzętu.Krzywy,jeśli możesz mi ją podesłać będę wdzięczny.Pozdrawiam.
bert
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 29, 2007 4:56 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości