Tryb iron mask w Explorerze II

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Re: Tryb iron mask w Explorerze II

Postautor: ProScan » wt lis 24, 2009 1:12 pm

choc koledzy z statykami takich problemow nie maja.


:)

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tryb iron mask w Explorerze II

Postautor: terenowiec69 » wt lis 24, 2009 2:28 pm

newmc pisze:Odnosnie"Problem z IM,nie raz bywalo iz chodzac na tym ustwieniu mam sygnal na ladny kolor ,a obok stal.Okazuje sie iz stal jest a koloru brak."

To wtedy przełączasz na pinpoint i sprawdzasz jeszcze raz,jeśli w statyce pokaże wyświetlacz np. 30-31 to wiadomo że stalowe żalastwo.
Analogicznie na ekranie smartfind kursor po lewej stronie będzie.

Po tym najszybciej rozpoznaje kolor czy nie.
8)
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Tryb iron mask w Explorerze II

Postautor: newmc » wt lis 24, 2009 7:07 pm

Moze to rada dla mniej zaawansowanych.Ja pytalem bo wszystko bylo jak powinno byc co w sluchawkach to na wyswietlaczu,a pinpointa nie uzywam albo bardzo zadko.Powod jest prosty,tyle jest sygnalow ze nie ma czasu na taka zabawe .
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: Tryb iron mask w Explorerze II

Postautor: marcinch1979 » czw gru 03, 2009 11:38 pm

newmc pisze:Moze to rada dla mniej zaawansowanych.Ja pytalem bo wszystko bylo jak powinno byc co w sluchawkach to na wyswietlaczu,a pinpointa nie uzywam albo bardzo zadko.Powod jest prosty,tyle jest sygnalow ze nie ma czasu na taka zabawe .


wyswietlacz dla mnie to taki fajny gadzet, najwazniejsze jest to co slysze - tylko i wylacznie, a ekran to tak dla poprawienia humoru.
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Poprzednia

Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości