Nastawy w trybach pracy ME II

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Nastawy w trybach pracy ME II

Postautor: Zegogapa » czw kwie 05, 2007 12:03 am

Witam!
Mam pytanie, może trochę naiwne, ale dopiero opanowuję sztukę obsługi ME II. Jeśli w trybie dla początkujących zrobię częśc nastaw inne niż fabryczne, a w trybie dla zaawansowanych włączę FAST i DEP (a reszta to będą tu nie ruszane nastawy fabryczne) - to co zrobi wykrywacz, będzie działał według nastaw z obu trybów pracy, czy tylko z jednego dla początkujących, a nastawy FAST i DEP odrzuci. Sądzę, biorąc na logikę problem, że wykrywacz powinien działac według trybu pierwszego skoro ten został wybrany, ale tak do końca nie jestem przekonany. Chyba najłatwiej byłoby zrobic wszystkie nastawy w trybie dla zaawansowanych, ale jednak chcę przeprowadzic naukę według instrukcji, krok po kroku aby czegoś po drodze przez nieuwagę nie straci. Uprzejmie proszę o odpowiedź o ile jest to możliwe. Pozdrawiam Zegogapa.
Zegogapa
 
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:22 pm

Re: Nastawy w trybach pracy ME II

Postautor: ProScan » czw kwie 05, 2007 8:14 am

FAST oraz DEEP to rodzaj filtrów (czy sposobów obróbki sygnału) które można włączyć lub nie. Oba mogą pracować jednocześnie.

Nie mam pojęcia co wykrywacz sobie "zostawi" po przejściu do trybu QuickStart. Prawdopodobnie ma fabryczne wybraną którąś z tych opcji i zmiany w trybie Advanced zostaną zignorowane - ale to domysł.

Skoro Pan chce eksperymentować z ta nastawą, to nic nie pozostaje na przeszkodzie by pracować w trybie Advanced i nie dotykać tych opcji których nie ma w trybie QS (oprócz wyżej wspomnianych).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron