XLT zmiana częstotliwości pracy ?

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

XLT zmiana częstotliwości pracy ?

Postautor: uben » wt maja 08, 2007 8:23 pm

Witam panie proscan .
Zauważyłem że mój XLT na ustawieniu częstotliwości na 4 bardzo się często wzbudza , natomiast na ustawieniach częstotliwości na cyfrę 5 prawie wcale ,
trochę mnie to dziwi więc stawiam pytanie :
Czy to normalne takie zachowanie na w/w ustawieniach częstotliwości XLT i czy nie będę gubił sygnałów jak zmienię częstotliwość pracy ?

P.S.Ostatnio się minąłem z busem oblepionym logo proscan w pół-wsch części naszego kraju :lol: - pozdrawiam
uben
 
Posty: 25
Rejestracja: pn gru 25, 2006 9:06 pm

Re: XLT zmiana częstotliwości pracy ?

Postautor: ProScan » wt maja 08, 2007 8:54 pm

busem oblepionym logo proscan


To nie mój bus, bo go nie mam :smt088. A proscanów ci w Polsce dostatek. No chyba, że to faktycznie moje logo, to wówczas trzeba powołać komisję śledczą.

Skoro pomaga zmiana z 4 na 5, to zapewne w pobliżu pracuje inny White's, albo jest jakieś źródło zakłóceń które sieje po częstotliwości 4.

O gubienie sygnałów bym się ni martwił. Jest pewien minimalny wpływ na zasięg, ale przy tak małym odstrojeniu pomijalny. Nie wykluczone że nawet wzrośnie czułość. Proszę pamiętać jedynie o dostrojeniu do gruntu po zmianie częstotliwości.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XLT zmiana częstotliwości pracy ?

Postautor: uben » wt maja 08, 2007 10:26 pm

DZIęKI WIELKIE PROSCAN - POZDRAWIAM
uben
 
Posty: 25
Rejestracja: pn gru 25, 2006 9:06 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości