XLT- Odczytanie nastaw dyskryminacji w programach

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

XLT- Odczytanie nastaw dyskryminacji w programach

Postautor: virus_23 » wt maja 29, 2007 7:11 pm

Witam !
Mam następujący problem: Jakiś czas temu nabyłem XLT z drugiej ręki. W wykrywaczu znajdują się wgrane programy poprzedniego użytkownika. Wszystko ładnie i pięknie mogę sobie podejrzeć, prócz niestety dyskryminacji.
Wchodząc w edit block, lub edit disc nie mogę edytować wgranych nastaw ... kiedy zaczynam przeglądać poszczególne cyferki wykrywacz nie pokazuje mi ustawionych zakresów, tylko jakby przywłaszcza sobie przejrzane numery jako nowe ustawienia (accept lub reject) w zależności od tego czy przeglądam nastawy z zaznaczonym polem na odrzucaniu czy tez wykrywaniu ... Wiem jedno –na pewno robię coś źle :roll: , proszę kogoś o podpowiedz.
virus_23
 
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 10, 2007 1:07 am

Re: XLT- Odczytanie nastaw dyskryminacji w programach

Postautor: ProScan » wt maja 29, 2007 7:33 pm

#-o

W BLOCK EDIT NIE WOLNO PRZEGLADAĆ NASTAW. Samo przegladanie powoduje bowiem ich zmianę.

Ileż to ja miałem już klientów którzy pieklili się, ze im XLT nie trzyma nastaw :smt043

Nastawy można przeglądać w DISC EDIT, klawiszami strzałek. To co ACCEPT -wykrywane, REJECT - ignorowane.

I co? Wyjaśniło się?

:P

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XLT- Odczytanie nastaw dyskryminacji w programach

Postautor: virus_23 » wt maja 29, 2007 7:54 pm

... :smt115 Jak najbardziej , dzięki serdeczne :1
virus_23
 
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 10, 2007 1:07 am


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości