Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Postautor: siwy » ndz lip 01, 2007 6:24 pm

Witam tak jak w temacie; niedawno kupiłem używke Land Stara za 750 zeta kilka dni temu bylem z nim w lesie i w trybie statycznym spisywał się znakomicie nawet na małe przedmioty,wszystko pinpoint X również ok,.Więc dzisiej pojechałem znowu na wyprawę do lasu tylko juz do innego i po krótkim spacerze ze sluchawkami i po kilku znaleziskach zaczeło coś się dziać tylko na all metal wszędzie piszczał gdzie bym nie poszedł ,no ale dostroiłem do gruntu i było ok ;na jakiś czas,i znowu to samo. Gdzieś wyczytałem ,żę takie zachowanie może być spowodowane słabymi bateriami (2x 9V)Zwykłe. Proszę o jakąś radę może jeszcze coś trzeba pokombinować? :idea: :(
siwy
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 9:42 pm

Re: Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Postautor: ProScan » ndz lip 01, 2007 8:29 pm

W trybie statycznym to trzeba od czasu zerować klawiszem.

Jeśli się tego nie robi, to będzie się rozjeżdżał; zależnie od warunków wolniej lub szybciej.

Czy w lesie było mokro ?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Postautor: siwy » pn lip 02, 2007 6:55 am

Nie w lesie było sucho .Zerowałem w powietrzu przyciskiem Ground Trac gdy zbliżałem do ziemi zaczynał piszczeć dosłownie wszędzie,a gdy zerowałem ok 5 cm nad ziemią było ok tylko że jak powiecmy było bliżej ziemi niż te 5 cm to było piszczenie.A mogłem kupić ACE 250 :cry:
siwy
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 9:42 pm

Re: Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Postautor: ProScan » pn lip 02, 2007 7:09 am

Zerowałem w powietrzu przyciskiem Ground Trac


#-o #-o

No właśnie.

a gdy zerowałem ok 5 cm nad ziemią było ok tylko że jak powiecmy było bliżej ziemi niż te 5 cm to było piszczenie.


Wszysto jasne - nie czytałeś instrukcji obsługi.

A mogłem kupić ACE 250


Mogłeś, ale on nie ma trybu statycznego tylko pinpoint.
W trybie dynamiczxnym LS też nie będzie mia problemów.

Zacznij od uważnego przestudiowania instrukcji w dziale nt strojenia do gruntu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Mam problem z BH Land Star.!!!!!

Postautor: siwy » pn lip 02, 2007 8:58 am

oki :)
siwy
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 9:42 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości