Cewka do Spectruma!!

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Cewka do Spectruma!!

Postautor: SPIDERSKI » śr lis 07, 2007 3:46 pm

Mam pytanie jak zachowuje się Whites Eagle Spectrum z cewką Blue Max 800 Precision Scan. Jak z zasięgami z tą cewką. Czy ogólnie Spectruma opłaca się kupić tylko z tą cewką czy lepiej szukać z BM950.


Pozdr
Artur
SPIDERSKI
 
Posty: 19
Rejestracja: śr lut 07, 2007 3:25 pm

Re: Cewka do Spectruma!!

Postautor: ProScan » śr lis 07, 2007 6:58 pm

Taka cewka ma na pewno mniejszy zasięg (o kilka cm na monecie mniej). Można ją stosować z dużym sukcesem w wielu sytuacjach, ale bez BM 950, Spectruma bym nie kupował (chyba że cena bardzo atrakcyjna).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka do Spectruma!!

Postautor: SPIDERSKI » czw lis 08, 2007 9:20 am

Dzięki ProScan.

Jest na Alle...o używany Spectrum za 1245 zł, ja chciałem go kupić za 1000 zł z cewką tylko BM800. Ale z tego co wiem to warty jest z cewką BM950 ok 1100 zł, tak więc chyba dam sobie z nim spokój.

Dodam, że chcę zamienić Rutusa Solarisa na właśnie Whitesa Eagle Spectruma


pozdr
Artur
SPIDERSKI
 
Posty: 19
Rejestracja: śr lut 07, 2007 3:25 pm

Re: Cewka do Spectruma!!

Postautor: ProScan » czw lis 08, 2007 9:40 am

To ja podam linka:

http://www.allegro.pl/item263376075__wy ... trum_.html

Moje uwagi:

- cena byłaby OK, gdyby w zestawie była BM 950, oprócz BM-ki 800;

- instrukcja (nie moja) jest do XLT, a nie do Spectrum Eagle (ktoś dopisał "Eagle" na okładce długopisem). Ale faktycznie - ujdzie. W 80% to to samo;

- nie wiem co autor miał na myśli pisząc "dostrahanie lokalizacji punktowej" (nawet jeśli miało być "dostrajanie");

Poza tym wykrywacz wyglada dobrze, kabel w sondzie nie wymęczony (nie trzeba wymieniać na "dzień dobry"), osłonka w zestawie. Sam model także jest jedną z bardziej udanych konkstrukcji.

Na allegro trafiają się o wiele gorsze wykrywacze w wyższej cenie, ale swego czasu był Spectrum za 1000zł i nie znalazł nabywcy #-o

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości