White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: Jarecek » ndz lip 07, 2013 9:59 pm

Przepraszam za nastepny post ale mam masakra mętlik w głowie :) po przeczytaniu setek postów i opini wiec potrzebuje waszej pomocy , który z wykrywaczy byscie wybrali XLT czy Fisher CZ-7a Pro prosze o konkretne opinie za i przeciw bez zbędnej ilosci pytań czy dam sobie z czymś radę. Potrzebuje mieć sprzęt nie w stylu piszczałki ,tylko coś profesjonalnego i baaaardzo uniwersalnego z wskazaniem na BARDZO :). No i mała podpwowiedz na co zwrócić uwagę przy zakupie ,o co zapytac . Pozdrawiam i dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.
Jarecek
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 05, 2013 6:13 pm

Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: ProScan » ndz lip 07, 2013 10:25 pm

Proszę się zapoznać z tym:

Zmagania tytanów - raport (link w dziale tech-info na stronie głównej: http://www.proscan.gliwice.pl/)

CZ6/CZ5 to niema to samo co CZ7.

W Odkrywcy tez były obszerne omówienia CZ-tów oraz XLT.

który z wykrywaczy byscie wybrali


My mamy wybierać za kogoś?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: Jarecek » pn lip 08, 2013 8:37 am

Dla mnie wystarczającą odpowiedzią jest który jest bardziej uniwersalny :) , wszystko już przeczytałem i dopiero mi się namieszało stąd moje pytanie oczekując odpowiedzi fachowców :). A czego będzie szukał to - Depozyty,Drobnica i czasami trochę militarki. Brałem też pod uwagę nowe wykrywacze w stylu F75, T2 ale jakoś nie przypadła mi ta chińska puszka do gustu ,ot takie subiektywne zdanie będąc myśliwym też polegam na broni z czasów przeszłych i jest o niebo lepsza od nowych bajeranckich wynalazków produkowanych tanio i na potęge.
Jarecek
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 05, 2013 6:13 pm

Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: ProScan » pn lip 08, 2013 9:14 am

XLT jest bardziej uniwersalny. Jest też trudniejszy w opanowaniu, bo ma bardzo dużo nastaw.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: Jarecek » pn lip 08, 2013 9:23 am

No to dziekuję za podpowiedź , może jeszcze tylko na co zwrócic uwage przy zakupie ?
Jarecek
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 05, 2013 6:13 pm

Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver

Postautor: Jarecek » wt lip 09, 2013 4:57 pm

No jednak poczytalem i się nie odwazylem XLT :) ,ale skusiłem się na CZ-7a Pro z sunrayem i 2 cewkami , cena może nie mała za to stan BDB, ale jakoś te nowe hurtowe produkty nie bardzo podeszły mi do gustu wziołem w łapki F75 i T2 nie obrazając nikogo wyglądaja jak zabawki , ciekawe jakie będa odczucia po otrzymaniu i rekonesansie po plaży i w terenie. Dziekuje za wszelkie podpowiedzi. A u Proscana zaraz musze zamówic instrukcję PL :)
Jarecek
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 05, 2013 6:13 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości