Lorenz Pulse 5 LP5

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Lorenz Pulse 5 LP5

Postautor: Lampart » pt sie 10, 2018 4:50 pm

http://www.metaldetectors.de/uk/products_lp5.htm prosta konstrukcja, zasięgi rewelacyjne i nie jest to wynalazek z jakiegoś dziwnego kraju. Nowy koło 3 tys Euro w zależności od sprzedawcy i konfiguracji. Używany 1500-1900 Euro. W Turcji 4-5 tys zł używany tylko cło i vat doliczyć. Zakup w Turcji to chyba też troszkę ryzyko.
Wykrywacz mało spotykany. Produkowany krótko, ale prawie 20 lat temu. Był to pierwszy Lorenz.
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym sprzętem ?
Ostatnio zmieniony ndz wrz 02, 2018 10:18 am przez Lampart, łącznie zmieniany 1 raz
Lampart
 

Re: Lorenz Pulse 5 LP5

Postautor: ProScan » sob sie 11, 2018 12:23 pm

Ja nie miałem.

Jedyny Lorenz który jako tako poznałem, to wersja Lorenz DeepMax X3 - test w Odkrywcy: viewtopic.php?t=1670

Naprawami Lorenzów nie zajmuje się.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Lorenz Pulse 5 LP5

Postautor: Lampart » sob gru 08, 2018 4:12 pm

X3 jest do dziś ceniony jako stabilny.
Ile watt ma mocy na wyjściu do cewki Lorenz?
Lampart
 


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron