Mam Lone Stara-myślę o innym...

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: Michał » czw sty 19, 2006 11:58 am

Witam
Posiadam od kilku sezonów Lone Stara,zbieram przede wszystkim odznaczenia,nieśmiertelniki,klamry itp.Szukam tylko w trybie dyskryminacji.Otóż chodzi mi o to że mam jakieś nieodparte wrażenia że pomijam(słaby zasięg)dużo interesujących mnie rzeczy.Swoim Lonem wyciągnąłem już sporo w/w rzeczy ale...Czy Pan uważa że Lone jest wystarczający do interesujących mnie fantów(chodzi o zasięg) czy też nie?
Jest Pan niepodważalnym autorytetem w kwesti sprzętu i pozwoliłem sobie na ten post.
Bardzo prosze o wskazówki za jakimi wykrywkami mam się rozglądać.Szukam tak jak napisałem tylko w dyskryminacji i odznak,nieśmiertelników,klamer itp.Po prostu coś o lepszym zasięgiem niż Lone Star i nie za wygórowaną cenę?Może ACE 250?Albo..sam nie wiem.
Serdecznie pozdrawiam
Michał
 
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 19, 2006 11:39 am
Lokalizacja: swiętokrzyskie

Re: Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: Michał » czw sty 19, 2006 12:34 pm

Albo jakiś Minelab...Kurcze,sam nie wiem...
Michał
 
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 19, 2006 11:39 am
Lokalizacja: swiętokrzyskie

Re: Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: Michał » sob lut 11, 2006 3:06 pm

Witam
Wszystkim Pan odpowiedział tylko nie mnie...Dlaczego?
Na innym forze dowiedziałem sie co mam kupić( nabyłem Whitsa XLT)
Prosze o wylogowanie z forum bo tu pomocy nie znajdę.
Pozdrawiam i życze powodzenia
Michał
 
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 19, 2006 11:39 am
Lokalizacja: swiętokrzyskie

Re: Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: ProScan » pn lut 13, 2006 10:10 am

Witam,

Wylogować nie mogę - mogę usunąć z listy użytkowników.

Dlaczego nie odpowiedziałem? Po prostu. Nie jestem maszynką do odpowiadania i nie zawsze mam czas by odpowiedzieć od ręki, zwłaszcza, że pytania są różne i nie rzadko wymagają głębszego zastanowienia, albo napisania wypracowania.

Jeśli nie odpowiem od razu, to dany temat znika mi z listy "nowe tematy" i widocznie zapomniałem.

Zresztą proszę zastanowić się, co ja mogę odpowiedzieć na pytania:

Czy Pan uważa że Lone jest wystarczający do interesujących mnie fantów(chodzi o zasięg) czy też nie?


Gdyby był wystarczający, to wszyscy by kupowali tylko Lone Stary. No nie ?

Bardzo prosze o wskazówki za jakimi wykrywkami mam się rozglądać.Szukam tak jak napisałem tylko w dyskryminacji i odznak,nieśmiertelników,klamer itp.Po prostu coś o lepszym zasięgiem niż Lone Star i nie za wygórowaną cenę?


Na końcu dowiaduję się, że kupił Pan XLT. Czyli to co bym napisał i tak byłoby o kant d.. rozbić. Więc jednak stosunkowo drogi wykrywacz i zapewne będzie w użyciu Mixed Mode (zgodnie z ostatnią modą).

Przypomina mi to przypadek, gdy ktoś prosił o poradę jaki najlepszy wykrywacz na monety, a potem się skarżył, że polecony wykrywacz kiepsko się sprawuje przy przeszukiwaniu ścian.

Może gdybym kazał płacić sobie za poradę, to pytania były by bardziej przemyślane.

[-o<

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: Michał » pn lut 13, 2006 10:45 am

Witam
Bardzo Pana przepraszam jak uraziłem.Naprawde nie było to moim celem.Nie pomyślałem że ma Pan dużo zajęć.Ale błądzić jest rzeczą ludzką...
Jeszcze raz NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE
Michał
 
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 19, 2006 11:39 am
Lokalizacja: swiętokrzyskie

Re: Mam Lone Stara-myślę o innym...

Postautor: ProScan » pn lut 13, 2006 11:33 am

Nie czuję się urażony. Raczej niezrozumiany :cry:

Ja staram się odpowiadać na wszystkie pytania. Nawet na te, na które nie ma dobrych odpowiedzi.

W powyższym przypadku po prostu zapomniałem. Wystarczy mi przypomnieć, wpisując cokolwiek jako odpowiedź, wówczas temat znów pojawia się jako "nowy".

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości