Wykrywacz do posz. w śniegu.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Wykrywacz do posz. w śniegu.

Postautor: trochillus » sob lut 25, 2006 10:26 pm

Witam, jestem nowym urzytkownikiem forum.

Moja pierwsza wypowiedź-pytanie dotyczy wykrywacza który mam zamiar kupić i urzywać nietylko latem. Chodzi mi konkretnie o poszukiwania w śniegu ew.błocie pośniegowym. Czytając kolejne posty dowiedziałem się o kilku ciekawych modelach. Teraz jednak interesuje mnie czy opisywane wykrywacze mogą równie sprawnie działać na śniegu tak jak działają na piasku. Czy własciwości kolejnych modeli są również takie same dla śniegu/lodu?

z góry dziękuję za odpowiedź.
trochillus
 
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm

Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.

Postautor: ProScan » sob lut 25, 2006 11:34 pm

Dla większości wykrywaczy problemem nie jest lód czy snieg, ale temperatura oraz woda.

Większość producentów nie brała pod uwagę faktu, że komuś może zechcieć się szukać w temperaturach ujemnych, bo co to za przyjemność :?:

Na zimę polecałbym raczej wykrywacze które mają zaklejane, solidne sondy. I na to głównie należy zwracać uwagę.

A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co :P :!:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do posz. w śniegu.

Postautor: trochillus » ndz lut 26, 2006 12:25 am

ProScan pisze:A jeszcze lepiej - to polecam bibliotekę, zamiast pętania się bez sensu po mrozie i śniegu. Ot co :P :!:


Prawda, ale czasami jak się trafi słonko można się gratis opalić :D
a znalezisko błyszczy po oczach.

Dziękuje za super szybką odpowiedź,
Pozdrawiam!
trochillus
 
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 25, 2006 10:02 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości