Garrett ACE 250

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Garrett ACE 250

Postautor: pajero » sob paź 15, 2005 9:21 pm

Witam i mam pytanko czy to dobry sprzęt dla początkującego :shock: ? Bo moi wspaniali kolesie to zaczeli mi wymyślać sprzęty za 2-4tyś :idea: mimo że sami taszczą tańsze :!: a ja za nimi z łopatą (drogą Fiskars i'ts OK :P )Może moim kosztem chcą znaleść więcej :evil: ?
Pozdr.
pajero
 
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:08 pm

Re: Garrett ACE 250

Postautor: ProScan » ndz paź 16, 2005 11:33 pm

Witam,

To wszystko zależy od tego czego chcesz szukać. Na drobiazgi na pewno się sprawdzi. Jeśli chcesz kopać ziemianki na 1-2m, to z pewnością nie.

ACE 250 ma szereg pozytywnych cech, jak dla początkującego:

1. jest prosty w obsłudze;
2. ma przyzwoite zasięgi jak na tak małą sondę;
3. posiada identyfikację znaleziska i statyczny tryb namierzania;
4. jest lekki;
5. jest relatywnie tani (do swoich możliwości i jakości wykonania).

Myślę, że koledzy nie radzą źle, ale pamiętaj że sprzęt nie będzie szukał za Ciebie. Dobry sprzęt to mniej niż połowa sukcesu.

Zastanów się jeszcze raz czego chcesz szukać i czy masz zamiar traktować poszukiwania jako wyścigi z kolegami kto więcej znajdzie [-X

Koledzy z tańszym sprzętem (np. wykrywaczami impulsowymi domowej roboty) mogą mieć więcej powodzenia przy kopaniu żelastwa. Z ACE 250 będziesz na pewno lepszy przy wyciąganiu drobiazgów (monet, odznaczeń itp).

Powodzenia

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości