PROxima

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

PROxima

Postautor: ProScan » czw wrz 16, 2010 10:58 am

Bardzo ciekawa i pouczajaca dyskusja. Jak to zwykle bywa trudno dowiedzieć sie czegoś o wykrywaczu, bo naganiacze zakrzyczą i o mało co nie zlinczują.

http://www.odkrywca.pl/dla-czego-sprzed ... tml#676724

Kiedyś prosiłem o ujawnienie kto jest sprzedawcą Rutusa na forach, ale zostałem wyszydzony i olany.

:dodu

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: igor378 » czw wrz 16, 2010 8:38 pm

forum O. to zwykły syf i bajzel..może na PFE ktoś Ci normalnie doradzi, spróbuj,bo wiem że pare osób go uzywa z tego forum.a najlepiej na PW poproś o info,żeby uniknąć ewentualnej powtórki z forum O.
igor378
 
Posty: 46
Rejestracja: sob maja 17, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: poznan

Re: PROxima

Postautor: ProScan » czw wrz 16, 2010 9:09 pm

Ja nie potrzebuję porady, ale zawsze w.. mnie jak się manipuluje innymi.

Takie akcje zawsze powodują reakcje.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: ProScan » ndz wrz 19, 2010 8:31 pm

Widzę że moderator zamiast wywalać syf nie na temat w tym obraźliwe i chamskie wpisy z wątku (którym mógłbym nazwać "jakie wady waszym zdaniem ma Proxima") wołał całość zamknąć (czytaj: zamknąć usta, tym którzy mogliby coś nieprzychylnego o Proximie napisać).

Widzę że dno moderowania na Odkrywcy okazało się mulaste i jest jeszcze niżej, niż myślałem.

:dodu

proscan

PS
Słowa "moderacja" i moderator" użyłem w niewłaściwym kontekście - coś takiego na forum Odkrywcy nie istnieje.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: terenowiec69 » ndz wrz 19, 2010 10:02 pm

Nie oszukujmy się ,na forum odkrywcy rządzi klan rutusa.Każdy kto skala dobre imie proximy idzie na wychłostanie.
Podoba mi sie że ktoś w końcu napisał że ma wady i napiętnował jakie.
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: PROxima

Postautor: rutus » pn wrz 20, 2010 7:03 pm

Witam !
W sumie ,to nie powinienem odzywać się w tym wątku. Ale z drugiej strony mam nadzieję ,że nie polecą na mnie pomyje i mogę niektóre rzeczy wyprostować albo przedstawić mój punkt widzenia ?

1 )Panie Piotrze - nikt Pana nie olał ani nie wyszydzał. A na pewno nie ja . Z tego co ja wiem na forach pojawiają się Resty, JMS , DMX. Przedstawicieli handlowych w Polsce niestety mam "diabli wiedzą ilu " ....Oczywiście żaden nie przyznaje się do jakiejkolwiek kryptoreklamy. Nie wiem o takich przypadkach i nie powoduję ich. Musiałbym wszystkim hurtem podziękować - prawdopodobnie tylko w tej sytuacji nie pojawiały by się pod moim adresem podobne zarzuty.
2 )Niestety nie mam wpływu na to co dzieje się na Odkrywcy ani innym forum. Nie zakładałem żadnych "klanów" .Nie mam wpływu na moderatorów , właścicieli , ich ciotki, wnuki, pociotki i króliki.
3 ) Sam wykrywacz - ma wady. Niektórych nie sposób wyeliminować bez ogromnych nakładów finansowych ( np. waga ) . Co do niektórych idiotycznych zabiorę się od ręki ( naklejka ) . Wyrosłem już dawno z mojego podejścia z przed lat 10 kiedy "Cyklop" był najlepszym detektorem na świecie :D Ale z drugiej strony przez te 10 lat to trochę"fachu" już poznałem. I obiektywnie można napisać że PROxima nie jest już tylko "polskim wynalazkiem"....... Tylko poprawnie działającym wykrywaczem metali. Można z nim szukać , i znajdować .

pozdrawiam RUTUS

:pa
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: PROxima

Postautor: sla1971pw » pn wrz 20, 2010 7:31 pm

Masz racje proscanie,uciekam z tamtad.
sla1971pw
 
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: PROxima

Postautor: ProScan » pn wrz 20, 2010 7:36 pm

Witam,

Dzięki za reakcję.

W tym temacie na nią nie oczekiwałem. Wiem że od czasów gdy jako NIKT próbował Pan podszczypywać Smętkowskiego i jego HS-3 wiele wody upłynęło i nie mam pretensji o to co się dzieje na forum Odkrywcy do Pana.

To tytułem wstępu.

1. Co do olania i wyszydzania mam inny pogląd i odczucie, ale to było dawno i także nie o to w tym wątku mi chodzi - tylko przypomniałem dawne zdarzenie. A nawiasem mówiąc, czy Kopijnik i Kopi to ta sama osoba?

2. Domyślam się. Zakładając że jest tylko grupa aktywnych i bezinteresownych zwolenników to obowiązkiem moderatora jest dać wypowiedzieć się innym, a nie pozwolić by agresywna większość zaszczekała jednostkę, która ma coś do powiedzenia nie pomyśli.

3. Co do wad - chętnie był się o nich dowiedział (bo sam sprzętu nie znam, a artykuł napisać będzie trzeba), a nieudolny moderator mi i innym to uniemożliwił. Nie podejrzewam go u udział w "spisku" - po prostu nie nadaje się na tą funkcję bo nie wie na czym ona ma polegać i nie ma stosownych predyspozycji - i tyle. W grupie osób które moderują jest jedna osoba, która ma chęć i umiejętności, ale jakiś cudem moderatorów jest kilku i burdel przez to jest niesamowity.

Odnośnie naklejek, to sprawa jest ważna, a nie "idiotyczna" jak się Pan wyraził, bo sam w instrukcji przestrzega o tym, żeby jej nie odklejać, bo zwiększy to wrażliwość na słońce. A skoro sama się odkleja...

Ja wiem że o sukcesie wykrywacza decydują klienci - a Pan ich ma - i na pewno nie jest to spowodowane zmową jak sądzą niektórzy.

Niestety wśród zwolenników są takie słabe i niezbyt pewne swojego jednostki, które wytkniecie jakiejś wady uważają za atak, któremu trzeba dać odpór - co prowadzi do takiej karykatury jak w/w wątku. Oni robią także Panu krzywdę bo (pominę że się trzeba tłumaczyć za niedźwiedzie przysługi) nie ma Pan pełnego feedbacku od ludzi, którzy przestali być Pana klientami.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: rutus » pn wrz 20, 2010 8:42 pm

Oni robią także Panu krzywdę bo (pominę że się trzeba tłumaczyć za niedźwiedzie przysługi) nie ma Pan pełnego feedbacku od ludzi, którzy przestali być Pana klientami.


To raz , a dwa ,że z powodu totalnego syfu wątek został zamknięty. Nie za bardzo można się z niego cokolwiek dowiedzieć. Gdyby był merytoryczny , to potencjalny mój klient mógłby poczytać o tym co doskwiera byłym użytkownikom. Mógłby sam oddzielić sobie wady dla niego nieistotne od istotnych. A tak to nic się nie dowie konkretnego - a w podświadomości niechęć zostaje.

Pozdrawiam .
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: PROxima

Postautor: ProScan » pn wrz 20, 2010 8:55 pm

że z powodu totalnego syfu wątek został zamknięty.


Na tym polega właśnie moderacja by do syfu nie dopuścić poprzez:

- usuwanie wpisów nie na temat.
- wywalanie ludzi którzy ten syf robią.

Jeśli do stolika gdzie toczy się rozmowa, dosiada się ekipa, która nie wie ooo soo chozzziii i zaczyna wtrącać swoje 3 gorsze od rzeczy i próbuje rozmowę skierować na złe tory, to po to jest moderator by takie osoby wyp...rosić.

A my co mamy? Parafrazując znany dowcip - tych co okradli i tych co kradną do jednej ciupy, bo byli zamieszani w kradzież.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: newmc » wt wrz 21, 2010 6:38 pm

Forum O..... bardzo dawno przestalo byc miejscem gdzie mozna sie czegos dowiedzeic i powazni ludzie dawno przestali wdawac sie w dyskusje.Pamietam dzialania pewnego Bociana jaki lubial czepic sie swoich ziomkow w wyniku czego powstalo PFE.Ludzie jacy chca sie czegos dowiedziec lub wykazac sie wiedza wchodza na "Poszukiwanie S......"Co do Rutusa,wykrywacza jak i czlowieka,to na pomorzu ma dobra marke /znam kilku zadowolonych/.Widzialem na niemieckim forum iz tez uzywaja z powodzeniem a fanciki niezle mieli tak ze nie ma sie czym przejmowac a najmniej szczeniackimi popisami kilku jacy chca zaistniec w srodowisku.
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: PROxima

Postautor: ProScan » wt wrz 21, 2010 6:53 pm

Do Bociana nic nie mam, poza tym że praktycznie porzucił pilnowania forum. Do mnie też się czepiał, ale wyjaśniliśmy sobie.

O forum PFE mam jak najgorsze zdanie - tam w ogóle nie zaglądam i wstyd mi, że tacy ludzi też są "poszukiwaczami".

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: zdzichu » wt wrz 21, 2010 7:18 pm

Witam
skoro o Proximie do wady można zaliczyć problem w maskowaniu żelaza(Iron test) ma kiepskie filtry, bardzo słabo sobie radzi z tym .
Mam nadzieje że Pański artykuł to zweryfikuje
pozdrawiam. :D
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: PROxima

Postautor: ProScan » wt wrz 21, 2010 7:26 pm

Zweryfikujemy to. Pan Arek ma nieustające zaproszenie na nasze pole testowe, to sobie wspólnie potestujemy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: PROxima

Postautor: newmc » wt wrz 21, 2010 7:28 pm

Co do obecnego ksztaltu i poziomu PFE zgadzam sie w 100%.Mialem na mysli czasy o jakich pisalem,gdy powstalo,poziom i ludzie byli wtedy jacys inni.Oczywiscie tak poza tematem te uwagi.
Coraz bardziej dochodze do wniosku iz nagonka na poszukiwaczy,inwigilacja z strony smutnych panow i wjazdy do domow ludzi malo odpowiedzialnych co lubia przedmioty nielegalne spowodowalo iz ludzie wartosciowi przeszli do podziemia,utajnili sie i zajeli sie tym co lubia czyli szukaniem a nie gadaniem.Pustke wypelnili inni,mlodsi,moze narwani,umyslowo sprawni inaczej a moze my sie starzejemy i to co kiedys bylo dopuszczalne teraz juz nas nie bawi.Tyle z mojej strony w temacie o poziomie na forach,a Rutus sam sie obroni robiac wykrywacze i serwisem.
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Następna

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości