zakup wykrywacza co wybrać ??

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: mat_eo » śr lut 23, 2011 12:02 am

Witam!
Dość długo zastanawiałem się nad wysłaniem tego posta,przeglądając forum przeczytałem poprzednie wątki. Wiem że pytania tego typu są dość irytujące, ale co tam :) kto pyta nie błądzi.

Zacznijmy od początku to ma być mój pierwszy wykrywacz mam nadzieje że nie ostatni :)

Nigdy nie miałem w ręku żadnego wykrywacza, interesuje mnie kolorowa drobnica. Im więcej czytam, tym większy mam mętlik w głowie co wybrać.

Na początku miała być proxima ale zagłębiłem się w temat i stwierdziłem iż lepsza będzie cibola. I już miało być pięknie gdy w oko wpadła mi Gamma i F5, a po przeczytaniu kilku wątków forum Pan Proscan pisał o EuroAce dla początkujących jako dobre rozwiązanie. I nie mam pojęcia co wybrać, nie chciałbym wybrać czegoś, czego możliwości nie wykorzystam na początku ale również nie chciałbym jakiegoś badziewia

Prosiłbym o pomoc w wyborze wykrywki.
budżet to 1600 zł do lekkiej negocjacji w górę :)
mat_eo
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 22, 2011 2:21 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: ProScan » śr lut 23, 2011 12:34 am

Mój faworyt na początek to Garrett ACE. Nie musi być Euro ACE, ale dlaczego nie, skoro fundusze pozwalają?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: wert » śr lut 23, 2011 3:40 pm

Dorzuć 200zł i kup Rutusa Argo za 1800 i będziesz miał wykrywacz na długie lata na moniaki i na grubego zwierza a jak wybierzesz ace to zaraz go będziesz chciał zmieniać.
wert
 
Posty: 26
Rejestracja: sob cze 05, 2010 2:49 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: ProScan » śr lut 23, 2011 3:48 pm

Kolega Wert oczywiście wie, że nowinka na rynku, którą mało kto zna pt. Argo się spodoba i Mateo nie zechce go szybko sprzedać.

Prorok jaki, czy co?

W każdym razie Argo dla równowagi odradzam.

:)

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: spajder » śr lut 23, 2011 11:12 pm

Ja osobiście na początek polecam ACE 250. Prosty do opanowania całkiem dobrze wybiera kolorek, oraz ma bardzo przystępną cenę. Zanim zmieniłem na explorera biegałem z ACE 3 lata i niezłe powiem miałem efekty.

Pozdro Marcin
spajder
 
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 14, 2011 5:48 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: azazar » czw lut 24, 2011 10:52 am

Potwierdzę to co koledzy wyżej napisali. ACE na początek najlepszy wybór, a i sprzedać poźniej można łatwiej i po dobrej cenie. Kupując coś skomplikowanego na początek to szybko możesz się zrazić i ze złości wykrywkę owiniesz wkoło drzewa :D
azazar
 
Posty: 21
Rejestracja: sob gru 05, 2009 3:13 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: ProScan » czw lut 24, 2011 11:23 am

No właśnie. Dlatego nie należy bać się robić zakupów wykrywacza, który nie posiada wszystkiego co może się kiedykolwiek przydać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: azazar » czw lut 24, 2011 12:23 pm

Według mnie sam sprzęt to jakieś 25% sukcesu reszta to szczęście i dobra miejscówka :D
azazar
 
Posty: 21
Rejestracja: sob gru 05, 2009 3:13 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: bigi » czw lut 24, 2011 3:15 pm

azazar pisze:Według mnie sam sprzęt to jakieś 25% sukcesu reszta to szczęście i dobra miejscówka :D


sprzet to 50% sukcesu
miejscowka drugie 50% sukcesu
szczescie to znowu 50% sukcesu...

cholera jakbym mial to wszystko to bym z domu nie musial wychodzic :D
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Postautor: ProScan » czw lut 24, 2011 3:18 pm

W statystyce (a ściślej w rachunku prawdopodobieństwa) procenty się nie sumują :)

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości