gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: gti 2500 i pytania na które nie umiem znaleźć odpowiedzi!!

Postautor: ZnaChoR » sob kwie 29, 2006 2:01 pm

tak Proscan potrzebuje utwierdzenia w wyborze bo po co mi rada skoro moge przeczytać dużo postów na forum O lub PS, ponieważ dla mnie jest to ważne co ja oczekuje od wykrywacza a nie co inni mówią "bo każdy ci powie nawet jeśli chodzi z jakąś samoróbką co nawet niezna się na wykrywaczach że minelab explorer II to najlepsza wykrywka na kuli ziemskiej :D". to żeby było dla mnie wszystko jasne jest 120 czy nie i czy można na tym polegać czy nie??niop wiadomo że znajdzie się przedmiopt o innym ułożeniu i innych własnościach ferromagnetycznych lub magnetycznych to wtedy np: będzie wskazywać na łuske od mauserka a tak naprawde będzie to POLMOS lub szturm piechoty!! ja chodze z lone starem i nieboje się przesiąść na sprzęt z wyższej półki i wiem że pełne możliwości z gti wyciągne po około dwóch sezonach (ale jednym jest plusem jest to że jest jednak ta oszczędność pieniędzy bo wole kupić coś lepszego i się go nauczyć przez te dwa sezony niż kupować coraz to droższy sprzęt np: z lone staraaa przesiąść się na coś za 2000 pln , a póżniej z 2000 na 3000 pln apóżniej w końcu na gti lub ex II. ile bym wtedy kasy wydał?? pewnie duzo więcej niż na samego gti!!

pozdr.Zbigniew Kostka i czekam na odpowiedź na to co napisałem powyżej związane z tą magiczną liczbą 120
ZnaChoR
 
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 7:40 pm

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości