Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: KrisssK » pn lip 04, 2011 9:10 am

norshall pisze:szkoda że na forum nikt się nie pozbywa, byłby "sprawdzony".

taaa, jasne - na forum sami święci i nieskalani...
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: norshall » pn lip 04, 2011 9:11 am

hehehe, no fakt wszędzie znajdą się "uczciwi";)

ktoś wystawił 6000 Xl pro, ale chyba póki co nie ma sensu inwestować aż takich pieniędzy.
norshall
 
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: norshall » pn lip 04, 2011 10:08 am

ten w rozsądnej cenie 5900 ma niby koło 15 lat, tak wynika z rozmowy z jego sprzedawcą. Może szanowny Proscan :) mógłby sprawdzić wykrywacz u siebie, albo coś na tej zasadzie? bo jeśli będzie niesprawny mogę odesłać do sprzedawcy, choć mówi że jest sprawny na 100 %.
norshall
 
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: ProScan » pn lip 04, 2011 10:23 am

We Whitesach, które mają kilka lat zwykle trzeba wymienić kabel w sondzie (jeśli jest ten chudy). Czasami egzemplarze, które przeleżały w szafie nie trzeba tego robić, ale są to wyjątki.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: norshall » pn lip 04, 2011 11:45 am

Z jakimi kosztami wiąże się wymiana tego kabla, kiedy wiadomo że należy go wymienić??można by podesłać do Pana wykrywkę na sprawdzenie?
norshall
 
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: ProScan » pn lip 04, 2011 12:22 pm

O koszty proszę pytać na email.

Wykrywacz można przysłać do sprawdzenia - ale nie pośredniczę. Prosze się samemu dogadywać ze sprzedającym.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Na pierwszy sprzęt w miarę uniwersalny?

Postautor: ProScan » pn lip 04, 2011 9:50 pm

Ponieważ jestem bombardowany emailami z nieustającymi pytaniami w różnych kwestiach około-tematowych, przypominam, że ProScan to firma komercyjna zajmująca się naprawami. Konsultacje i porady techniczne także są w zakresie mojej działalności i są płatne (ze stawką 23 % VAT).

To że dotychczas nikt złotówki za poradę nie zapłacił, sprawia że nastąpiło pewne rozleniwienie i o wszelkie pierdoły jestem wypytywany, tak jakby wyszukiwarka nie działała. Odbieram to jak całkowity brak szacunku dla mojego czasu.

Forum powstało po to, by pytać i ewentualne uzyskać odpowiedź publiczną. Na email można zadawać pytania, które na forum się nie nadają - np. kwestia płatności za naprawę - bo to jest informacja, która za tydzień, czy rok będzie nieaktualna.

Nie odpowiadam na pytania, które można znaleźć na forum.

Nie odpowiadam na pytania które należy zadać sprzedającemu wykrywacz.

Nie odpowiadam na pytania, które są oczywiste po przeczytaniu instrukcji itd.

Watek zamykam.

Chyba znowu będę musiał na jakiś czas zamknąć cały dział "czy to dobry wybór", żeby nastąpiło otrzeźwienie.

:pa

proscan


PS

Sorry, że nie dałem rady. Starałem się.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości