Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Postautor: roger » ndz lip 03, 2011 9:07 pm

Witam wszystkich .

Jestem posiadaczem minelaba sovereigna-a GT . Bardzo dobry sprzęt na kolorową drobnicę ten minelab . Na militarce jednak jego mankamentem jest brak stopniowej dyskryminacji żelaza , nie można go ustawić tak żeby sygnalizował np klamrę stalową a odrzucał małe odłamki , których wyciągam sporo , jest wybór szukać albo sam kolor z większym żelastwem , pomijając raczej bagnety , klamry lub na all metall co oznacza wyciąganie wszystkich żelaznych śmieci także .

Upatrzyłem sobie Whitesa 5900 Di Pro SL czy da się go ustawić żeby wyciął gwoździe , drobne odłamki a znalazł rzeczy z żelaza wartościowe wielkością od klamry wzwyż . Ewentualnie jakieś inne Wasze propozycje takiego sprzętu .

pozdrawiam
roger
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 02, 2011 5:26 pm

Re: Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Postautor: roger » pn lip 04, 2011 2:39 pm

Proszę o opinię o tym wykrywaczu :
http://allegro.pl/white-s-eagle-spectrum-i1701061096.html
tu chyba ten sam egzemplarz :
http://allegro.pl/whites-spectrum-eagle-i1616224776.html
pozdrawiam
roger
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 02, 2011 5:26 pm

Re: Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Postautor: ProScan » pn lip 04, 2011 2:45 pm

ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Postautor: roger » pn lip 04, 2011 4:03 pm

Dziękuje .
Mam pytanie czy może Pan powiedzieć czy kabel był wymieniany u Pana i komentarz odnośnie widocznego na sondzie miejsca zalanego plastikiem.
Obrazek
pozdrawiam
roger
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 02, 2011 5:26 pm

Re: Uzupełnienie Sovereigna do militarki .

Postautor: ProScan » pn lip 04, 2011 4:06 pm

Wygląda na to, że ja go wymieniałem. Sondę też coś kojarzę - chyba złamane było ucho.

Proszę dopytać sprzedającego. Ja nie sprzedaję i nie biorą najmniejszej odpowiedzialności za to co jest oferowane.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości