White's Spectrum Silver

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: White's Spectrum Silver

Postautor: dino73 » śr kwie 11, 2012 9:10 pm

Czyli jednak będę musiał w końcu się przemóc i wysłać staruszka na wymianę kabla sądy i sprawdzenie jego zbyt dużego apetytu na prąd #-o
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: White's Spectrum Silver

Postautor: Bynak » czw kwie 12, 2012 8:55 am

dino73 pisze:Czyli jednak będę musiał w końcu się przemóc i wysłać staruszka na wymianę kabla sądy i sprawdzenie jego zbyt dużego apetytu na prąd #-o


Lepiej nie kracz i sądy zostaw w spokoju... To raczej forum o innej tematyce ;)

Pozdrawiam !

P.s. Wiem ProScan-ie że mój post kwalifikuje się do kosza ale żaden "byk" mnie tak nie drażni jak w/w i dla tego musiałem coś naskrobać...
Bynak
 

Re: White's Spectrum Silver

Postautor: ProScan » czw kwie 12, 2012 9:07 am

Nie sądźmy, abyśmy nie byli sądzeni!

Ale to nie był sąd nad Dino73, tylko sonda w moim kierunku, jak zareaguję.

Z przymrużeniem oka!

Na pewno "sąda" #-o jest na granicy punktu 2 regulaminu:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=862

ale recydywy chyba nie było :lol:

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Spectrum Silver

Postautor: dino73 » pn lip 23, 2012 4:10 pm

Witam dawno nie pisałem bo zmiana pracy praktycznie nie pozwala mi na częste poszukiwania,problemem szybko padających aku jednak okazała się lipna ładowarka, aparat foto tez mi szybko padał na tych aku,wiec zakupiłem komplet baterii alkalicznych i starczyły na kilka wypadów w teren.Teraz staruszka wystawiłem na sprzedaż,zarobił na inny sprzęt, dzięki niemu chyba zostanę przy marce White,s może będzie eagle spectrum lub 5900/6000,XLT ?,zobaczymy ;)
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości