Nie drogie i dobre

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: Nie drogie i dobre

Postautor: kubecki » pn paź 24, 2011 6:46 pm

Z miejscówka nie mam problemu ponieważ mieszkam we Lwówku Śląskim a jak podają liczne źródła historyczne to między innymi tu walczył Napoleon.
Mam tu sporo własnego terenu więc mogę kopać na nim (podobno) do woli.
Jest on już co prawda zryty przez innych ale ziemia i tak co rusz wyrzuca coś nowego ;) Widziałem już wiele znalezisk z tych rejonów między innymi (rewolwer obronny) który jak miewam jest troszeczkę młodszy niż czasy Napoleona. Również widziałem mnóstwo kul armatnich oraz ołowiane kulki pistoletowe.
kubecki
 
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 22, 2011 5:26 pm
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Re: Nie drogie i dobre

Postautor: endriu624 » pn paź 24, 2011 6:50 pm

kubecki pisze:Z miejscówka nie mam problemu ponieważ mieszkam we Lwówku Śląskim a jak podają liczne źródła historyczne to między innymi tu walczył Napoleon.
Mam tu sporo własnego terenu więc mogę kopać na nim (podobno) do woli.
Jest on już co prawda zryty przez innych ale ziemia i tak co rusz wyrzuca coś nowego ;) Widziałem już wiele znalezisk z tych rejonów między innymi (rewolwer obronny) który jak miewam jest troszeczkę młodszy niż czasy Napoleona. Ale liczne kule armatnie oraz ołowiane pistoletowe.


Najważniejszą rzeczą jest, abyś przypadkowo nie wtargnął na stanowiska archeologiczne,bo będziesz miał poważne problemy.
Więc upewnij się przed wyjściem w teren czy miejscówka nie jest przypadkiem pod ochroną.
Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań.
endriu624
 
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:50 pm

Re: Nie drogie i dobre

Postautor: kubecki » pn paź 24, 2011 7:17 pm

pod ochroną raczej na pewno nie jest bo by wiedziała o tym moja mama która jest właścicielka ;)
kubecki
 
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 22, 2011 5:26 pm
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości