ciezki wybor

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

ciezki wybor

Postautor: cinek1979 » czw lis 17, 2011 6:40 pm

Witam. przymierzam sie do zakupu nowej wykrywki, potrzebuje jej glownie do kolorowej drobnicy, chociaz w mojej okolicy(ziemie odzyskane) jest sporo depozytow w ogrodkach i na polach w okolicy wiosek.zalezy mi na dobrym zasiegu,dyskryminacji zelaza, szczegolnie zardzewialego, budzet to okolo 3000 zastanawiam sie nad Fisherem CZ3D, XP Goldmaxx power, i x-terra 705 , nie wiem czy zakup bedzie w Polsce czy na zachodzie . Licze na konkretna pomoc i przepraszam ,ze bez Polskich znakow ale mam jakiegos arabskiego windowsa . Marcin
cinek1979
 
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 16, 2011 7:37 pm
Lokalizacja: Brzeg

Re: ciezki wybor

Postautor: ProScan » czw lis 17, 2011 7:05 pm

CZ i Goldmaxx to bardzo dobre wykrywacze, ale akurat dyskryminacja żelaza to nie są ich najmocniejsze atuty.

Co do X705 to nie wiem, ale chyba jest lepiej. Tyle że nie ma co liczyć że w trybie Prospecting opcja Iron Mask cokolwiek pomoże. No i realnie rzecz biorąc serwis tylko w Irlandii (jeśli sprzęt z zagranicy, chociaż nie tylko).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ciezki wybor

Postautor: cinek1979 » czw lis 17, 2011 8:09 pm

a co Proscanie Pan poleca w okolicy tej kwoty i jak najbardziej spelnialo moje oczekiwania (do tej pory chodzilem z ace250 )
cinek1979
 
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 16, 2011 7:37 pm
Lokalizacja: Brzeg

Re: ciezki wybor

Postautor: ProScan » czw lis 17, 2011 8:17 pm

Może Minelab Sovereign (prostszy) albo White's MXT (bardziej rozbudowany).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron