XLT vs explorer

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

XLT vs explorer

Postautor: sebmar_2005 » wt lut 14, 2012 4:55 am

witam
Panownie przeczytałem wiele postów i wysłuchałem wiele opini ,chodziłem ż explorerem i przymierzam sie do kupna czegoś na wiosnę ,czy xlt mnie nie zawiedzie i czy po explorerku dam sobie radę z tą piszczałką czy lepiej kontynułować mantrę minelaba ?
dzięki za pomoc
dasz dół
sebmar_2005
 
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm

Re: XLT vs explorer

Postautor: ProScan » wt lut 14, 2012 8:33 am

A jaki powód zmiany? Czego brakuje Explorerowi? Statyka? Mix mode?

Jeśli ma to być zmiana dla zmiany, to odradzam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

no właśnie takie głupie pomysly w zimie

Postautor: sebmar_2005 » śr lut 15, 2012 7:31 pm

to była by rzeczywiście tylko zmiana dla zmiany ,minelab mnie w pełni satysfakcjonuje ale chciałbym coś nowego ,etrack to trochę za wysoko ,przeszedł mi koło nosa se na alledrogo ,może jeszcze przed sezonem się coś trafi ,ewentualnie ex II po jedynce to niewielka zmiana ale zawsze coś ,jest na alle safari za kożystne pieniądze ale to w sumie to samo co quattro i sam już udziwniam,jedynkę sprzedałem za dobrą cenę na dołożenie sie trochę znajdzie a ztym xlt to mniał być eksperyment ale po słowach kolegi Proscana natychmiast się z tego wycofuję ,prosze o radę co dalej :(
sebmar_2005
 
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm

Re: XLT vs explorer

Postautor: ProScan » śr lut 15, 2012 7:33 pm

W tym temacie tylko to, co w tytule.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XLT vs explorer

Postautor: sebmar_2005 » ndz lut 19, 2012 8:23 am

czy jest zauważalna różnica podczasach używania w minalabie quattro cewki detech i to samo pytanie odnośnie explorera xs z cewką od e tracka
sebmar_2005
 
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości