Tesoro Golden uMax-opinie.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: Michal S. » ndz kwie 08, 2012 4:35 pm

Witam.
Bardzo prosiłbym o opinie o w/w sprzecie?Chciałbym spróbować cos ze stajni Tesoro.Czy on ma na pewno id.tonową,(dzieki temu nim sie zainteresowałem,jesli ją w ogóle ma)jak się ogólnie sprawuje,jak jest z zasięgiem i czy kwota o.k 1800(sprzęt z USA) za nowy to kwota wygórowana?Proscanie,miałeś to cudo w rękach?

Pozdrawiam serdecznie
Michał
Michal S.
 
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: ProScan » ndz kwie 08, 2012 9:01 pm

Nie, nie miałem.

Wiem że kilka osób w Polsce go miała i raczej sobie chwaliła, ze względu na małe maskowanie (większość wykrywaczy ze słabą dyskryminacją, ma małe maskowanie).

Ten wykrywacz ma identyfikację tonalną. Wg instrukcji są cztery tony o częstotliwościach:

240Hz
315Hz
370Hz
500Hz

Rozumiem że ta wątpliwość bierze się stąd, że polski delaer próbuje mącić ludziom, że wykrywacze typu Tejon/Cebula mają identyfikację tonalną (podczas gdy tak naprawdę jej nie mają), a że ktoś twierdzi, że po dźwięku może coś rozpoznać, to zupełnie inna sprawa (ale manipulować by więcej sprzedać, nie zawadzi).

Moim zdaniem cena trochę wysoka, jak na możliwości, ale nie mi oceniać zasobność czyjegoś portfela.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: Michal S. » pn kwie 09, 2012 9:23 am

Proscanie,a gdyby tak porównac jakość dyskryminacji Goldena do Cebuli?Kopałem z kolegą który miał Cebule.Wydawało mi sie ze dyskryminacja jest o.k.
Zawsze miałem wykrywacze z id.tonalną,przyzwyczaiłem się...
A moze Cebula byłaby lepsza?Ale znowu ta id.tonalna...Kumpel chce sprzedać 1,5 roczną w prawie idealnym stanie za 1100PLN?
Michal S.
 
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: ProScan » pn kwie 09, 2012 10:28 am

Nie jestem w stanie tego zrobić. Nie testowałem Goldena. Myślę jednak że to podobne zabiegowo i ogólnie "możliwościowo" wykrywacze

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: kongo » wt kwie 10, 2012 2:00 pm

golden -polecam jedyny jaki utrzymał się u mnie dłużej niż sezon
i wciąż mi towarzyszy zasięgi podobne do ciboli
dodatkowo mam wstawiony potenciometr gruntu
kongo
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: Michal S. » śr kwie 11, 2012 3:06 pm

Rozumiem
Mam tez pytanie grzecznościowe...
Proscanie,masz moze do sprzedazy cewke do Ciboli lub osłonke do niej?
Moze byc snajperka,byle do Cebuli.

Pozdrawiam serdecznie
Michal S.
 
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Tesoro Golden uMax-opinie.

Postautor: ProScan » śr kwie 11, 2012 3:17 pm

nie mam
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości