Whites Eagle Spectrum

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: ProScan » wt maja 08, 2012 6:06 pm

Kabel chudy.

Nie ma problemu z częściami. W razie W to klawiatura podchodzi z XLT. Nie wiem jak z procesorami, ale jak nikt nie grzebie, to się raczej nie psują.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: Michal S. » wt maja 08, 2012 8:48 pm

A może ktos odpowie na moje pytanka? :D
Michal S.
 
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: ProScan » wt maja 08, 2012 8:52 pm

Gdybum sie zdecydował na zakup tego Orzełka,to chciałbym kupic u Pana insrukcje do niego i może zrobic jakiś przegląd.Jest to mozliwe?


Instrukcja jest w spisie: http://www.proscan.gliwice.pl/docs/cennikwww.pdf

Przegląd Whitesa jest możliwy, ale robię je niechętnie. Jeśli ktoś np. chciałby mi przysyłać na przegląd staruszka ze starym kablem, to bym go nie robił, bez jego wymiany.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: Michal S. » śr maja 09, 2012 12:45 pm

Jednak daruje sobie tego orzełka,zbyt "stara" konstrukcja.Ale mam juz na oko MXT TRACKER :D Musze cos z Whitesa zobaczyć,bo może zmienie stajnie,bo tak kumple chwalą. :)
Nie wiem czy zakładać nowy wątek,ale najpierw spytam tu.
Jakie są sondy do MXT Tracker?W temacie Whitesa jestem zieloniutki...
Np.Czy do trakera pasowała by sonda Snajperka Blue Max 600?Jest na alledrogo.
Tego mxt napewno kupie wiec pewnie tez będa potrzebne kilka cewek.Ale snajperka to priorytet bo mam tych miejsc zaśmieconych...
Michal S.
 
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: ProScan » śr maja 09, 2012 12:48 pm

W tym wątku tylko o Eagle Spectrum.

:m

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: dino73 » sob sie 11, 2012 8:12 pm

Jeżeli to watek o orzełku uznałem ze jako nowy użytkownik tego detektora będę tu zamieszczał informacje oraz pytania :D
znalazłem bardzo fajną stronkę wyjaśniająca temat ustawień AC SENS, PREAMP GAIN itp.
http://detektory-metali.republika.pl/html/white_s_spectrum.html
A także chciałem Panie Piotrze podziękować za błyskawiczną naprawę i profesjonalne podejście do klienta =D>
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: Whites Eagle Spectrum

Postautor: ProScan » sob sie 11, 2012 10:23 pm

W tym dziale, pytania ze strony użytkownika, to tzw. musztarda po obiedzie.

Proszę pytać w dziale "Obsługa", albo "Własności". Życzę, by nie w dziale "Naprawa".

Na podanej stronie znajdują się tłumaczenia tego co swego czasu pisał Robert Hoolko na Geotechu. I pisał nt XLT Spectrum (co akurat w większości się pokrywa z Eagle Spectrum).

Co do naprawy, to nie ma sprawy. To była rutynowa robota.

Gdyby wykrywacz trafił od razu, to może wyświetlacz mógłby ocaleć (chociaż i tak nie był już oryginalny, bo z podświetleniem LED).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości