jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: powerman30 » wt maja 15, 2012 8:54 pm

Witam na wstępie chciał bym pozdrowić wszystkich forumowiczów i mam pytanie a raczej dylemat jaka różnica jest między garrettem at pro a garrettem at pro internacjonal wiem że ten drugi to jest produkt na europe
czy różni się osiągami od at pro..

Mam garretta ace 250 i powiem że jestem zadowolony z tego sprzętu technicznie, i z osiągów lecz przyszła pora na zmianę na coś lepszego, od nowego oczekuję lepszych osiągów, na monety i kolor
czy seria at pro pokaże różnicę od ace 250

dziękuje z góry za wszelkie odpowiedzi
=D>
powerman30
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 15, 2012 7:36 pm
Lokalizacja: zamość

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: ProScan » wt maja 15, 2012 9:41 pm

W tym wątku proponuje się trzymać AT PRO po ACE

jaka różnica jest między garrettem at pro a garrettem at pro internacjonal


Może ktoś ma jakieś lepsze informacje, ale wg mnie to te wykrywacze nie różnią się niczym poza innym panelem (inne etykiety na identyfikatorze i pomiar wyskalowany w cm a nie w calach).

Co do zasięgów się nie wypowiadam.

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony wt maja 15, 2012 11:04 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: powerman30 » wt maja 15, 2012 10:09 pm

sorry ale nie rozumiem odp...
czy ta odp dotyczy różnicy {etykiety,cali i cm}.po między at pro a at pro international
czy nie ma różnicy między at pro a ace250 i dają te same osiągi a inny jest tylko kolor...
pozdrawiam #-o
powerman30
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 15, 2012 7:36 pm
Lokalizacja: zamość

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: ProScan » wt maja 15, 2012 11:08 pm

To jest odpowiedź na pierwsze zadane pytanie. Dopisałem cytat, żeby ie było wątpliwości, chociaż nie sądziłem, że pisząc o wykrywaczach, które się "niczym nie różnią" można było posądzić, że chodzi o ACE i AT PRO.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: Rufa » śr maja 16, 2012 7:15 am

witam.posiadam już od kilku miesięcy at-pro.mam też ace250[od kilku lat].myślę że mam już tyle doświadczenia że mogę coś powiedzieć na temat tych wykrywaczy[chodzę codziennie,oprócz zimy].różnica między kanarkiem a at,jest wyraźna w zasięgu i identyfikacji,oczywiście na plus dla at.chodząc z at,nie używam pinpointa.włączam program pro i po sile dźwięku mogę rozpoznać dokładnie,miejsce zalegania fanta.w tym trybie chodzę od pierwszego dnia z at-pro.zakup tego wykrywacza,okazał się,bardzo trafny.pozdrawiam wszystkich kopiących.
Rufa
 
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: powerman30 » śr maja 16, 2012 9:15 am

ok teraz rozumiem ....na pierwszy rzut oka nie zauważyłem cytatu ...no ale wielkie dzięki...

=D>

no i dzięki za opinię rufa który ma doświadczenie z tymi to wykrywkami.. oto właśnie mi chodziło o zauważalną różnicę
pozdrawiam wszystkich fanów tego to naszego hobby

niech ziemia lekką będzie w kopaniu... =D>
powerman30
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 15, 2012 7:36 pm
Lokalizacja: zamość

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: ProScan » śr maja 16, 2012 9:20 am

....na pierwszy rzut oka nie zauważyłem cytatu ...


Bo go później dopisałem.

Rufa jako użytkownik obu wykrywaczy jest najbardziej wartościowym i wiarygodnym źródłem informacji porównawczych. Chętnie usłyszę co inni posiadacze AT mieliby ewentualnie do dodania.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: KrisssK » śr maja 16, 2012 9:59 am

Czy kol. rufa może wypowiedzieć się na temat różnic w zasięgu Garretta ACE 250 z dużą cewką 9x12'' i AT PRO? Czy kol. robił takie porównanie?
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: ProScan » śr maja 16, 2012 10:08 am

Albo z sondą ACE 350?
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: powerman30 » śr maja 16, 2012 1:20 pm

no ja też bym chciał wiedzieć coś więcej na temat at pro...

no i gdzie go zakupić oprócz allegro .......najtaniej oczywiście nówkę.. =D>
powerman30
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 15, 2012 7:36 pm
Lokalizacja: zamość

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: Rufa » śr maja 16, 2012 1:27 pm

witam,panowie.chodziłem z ace250 z małą sondą przez jeden sezon.na drugi już założyłem dużą sondę.różnica w wynikach była widoczna.chodziłem po tym samym miejscu.jednak na bardzo zaśmieconym miejscu,wolę małą sondę bo łatwiej jest namierzyć fanta.następnie wróciłem do małej sondy,ponieważ chodzę w miejscach gdzie fanciki leżą nie bardzo głęboko i tak już kilka sezonów.co do zasięgów at-pro,to jest zdecydowana różnica,na plus dla tego ostatniego.kilka dni temu poszedłem na miejsce przechodzone przezemnie[i nie tylko]ostatnią jesienią z ace250 z małą i zaraz po tem z dużą sondą i przy pomocy at-pro,wydłubałem jeszcze trochę drobiazgów.może to zasługa,dwa razy wyższej częstotliwości pracy at-pro,lub możliwości strojenia do gruntu a może obu tych czynników.wyniki można zobaczyć na forum PS w poszukiwaniach podwodnych,tytuł-at-pro w wodzie.na lądzie jest podobnie.co do ace 350,nic nie powiem bo go nie miałem w ręku.pozdrawiam.
Rufa
 
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: Rufa » śr maja 16, 2012 1:39 pm

at-pro,można kupić w Talkomie,Vikingu,Ltechu i u gościa z all.,który sprowadza je z USA.podobno porządny facet.jeszce jakaś firma sprzedaje go na all.,ale "oskubanego" z dodatkow.ja kupiłem w Vikingu,w połowie stycznia i stówe przepłaciłem ale mam pełny zestaw:wykrywacz,słuchawki,osłona sondy,plecak[bardzo fajny],no i oczywiście instrukcja po polsku i gwarancja.
Rufa
 
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: KrisssK » śr maja 16, 2012 1:45 pm

Ilość znalezionych fantów, które jak piszesz nie znajdują się głęboko, nie musi zależeć od tego że szukasz lepszym wykrywaczem. Ot po prostu miałeś więcej szczęścia i drugim razem wyszło to co opuściłeś za pierwszym razem.

Ja chciałbym wiedzieć czy jest widoczna różnica w zasięgach pomiędzy ACE 250z dużą cewką i AT Pro z cewką standardową DD. Chodziło by mi o jakieś fizyczne porównanie.
Jeśli zrobienie jakiegoś testu w ziemi jest problem to chociaż gdybyś mógł zmierzyć taki zasięg w powietrzu np. dla kilku współczesnych monet.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: jaki kupić wykrywacz.. AT PRO czy AT PRO Int po ACE

Postautor: Rufa » śr maja 16, 2012 2:45 pm

test nie trudno zrobić jak się ma odpowiednie do tego sprzęty a ja mam.problem polega na braku czasu-trochę czasu trzeba poświęcić aby zarobić na chlebek i na benzynę no i poszukiwania ciągną codziennie.dziś dla odmiany siedzę w domu,bo psia pogoda[zimno i leje],testu przy takiej pogodzie nie zrobię.jednak jak znajdę trochę czasu to zrobię to porównanie.co do tego,że coś odpuściłem a później miałem szczęście,to wygląda tak:chodzę wolno i systematycznie.staram się,o ile to możliwe,nie omijać żadnego skrawka terenu po którym chodzę.teren jest mały i ograniczony.przez zimę nikt tam nie dosypał monet-szczególnie z prl-u. nawet gdybym pominął,przy takim sposobie chodzenia,to mogło wyjść najwyżej kilka a nie kilkadziesiąt monet.zdecydowanie twierdzę że at-pro,jest głębszy od kanarka z dużą sondą.na tym malutkim obszarze,chodzi stały bywalec z hs3,oraz przeszło stadko 4 gości z róznymi wykrywaczami.ja tylko poprawiłem po sobie i po nich i to jest sprawdzian dla at-pro.
Rufa
 
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości