fisher f70 na t2?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

fisher f70 na t2?

Postautor: arkona96 » pn cze 11, 2012 11:46 am

Bardzo liczę sie z pańskiem zdaniem dlatego przed ostateczną decyzją nie wyobrażam sobie nie zapytać
obecnie chodze z fisherem f70 bardzo lubię ten wykrywacz i ogolnie ta linia detektorów poodba mi się bardziej od innych , zastanawiam się nad zmianą na tekneticsa t2
czytałem pańskie porównanie w odkrywcy jak i sledziłem zagraniczne fora i t2 zdaję sie lepiej sobie radzić z efektem maskowania przez żelazo od f70..głebokość też jest sporo wieksza..
posiłkowałem się głownie tą stronką i testem http://www.staffsmetaldetectors.co.uk/depth_test.htm
test na maskowanie żelazem wypadł znakomicie w t2
w miarę możliwości proszę o odpowiedz czy zamiana sie opłaca jak mi sie faktycznie wydaję
dziekuje bardzo pozdrawiam
arkona96
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 6:01 pm

Re: fisher f70 na t2?

Postautor: arkona96 » pt cze 15, 2012 9:21 pm

Nikt nie miał możliwości porównania tych dwóch detektorów pod względem zachowania się na podczas maskowania żelaza?
z góry dziękuje za pomoc
arkona96
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 6:01 pm

Re: fisher f70 na t2?

Postautor: ProScan » pt cze 15, 2012 10:22 pm

Był test w Odkrywcy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości