Ace 150 czy ACE 250

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Ace 150 czy ACE 250

Postautor: Zapytanie_email » ndz lip 02, 2006 8:10 pm

[...]

Tak więc zastanawiam się nad zakupem Garreta ACE 150

bo najtanszy i mam wrażenie że spełniał by moje oczekiwania.

Lubię szukać monet a podobno do szukania kolorowej drobnicy swietnie się nadaje.

Dlaczego Garret ACE 150?? Ano dlatego że z testów wykrywaczy metali Kowalika wynika że ACE 150 ma trochę lepszy zasięg.

Chciałbym jednak prośić Cię o radę w wyborze.

Który lepszy ACE 150 czy ACE 250,bo mam wrażenie że Ace 250 ma tylko kilka zbędnych bajerów które w polskich warunkach na niewiele się zdają.

[...]
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Ace 150 czy ACE 250

Postautor: ProScan » ndz lip 02, 2006 8:48 pm

Witam,

O wykrywaczach ACE było już na tym i na innych forach pisane bardzo dużo. Prosze wpisać do wyszukiwarki hasło ACE.

O porównaniu ACE-ów pisałem tutaj:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=26803

Różnica w cenie to 300zł. Dużo. Za tą cenę mamy:

- pinpont

a reszta, mniej ważna, to:

- ciut lepsza identyfikacja;
- wieksza precyzjna regulacji czułości i szacowania głębokości;
- dodatkowe programy;
- możliwość zapisania własnego wzorca dyskryminacji.

decyzja należy co Ciebie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ace 150 czy ACE 250

Postautor: Zapytanie_email » pn lip 03, 2006 9:31 am

[...]

Z materiałów które mi przesłałeś wyciągnołem odpowiednie wnioski i zdecyduję się jednak na zakup ACE 150.

Nie cena ma tu jednak decydujące znaczenie lecz zasięg odrobinę lepszy w ACE 150.Przynajmniej tak wynika z testów zamieszczonych na stronie "Darka".

Uważam i pewnie się nie mylę że ACE 250 to ten sam wykrywacz tylko trochę bardziej skomplikowany. Co z tego że ma rozbudowaną identyfikację skoro skalibrowany jest na amerykańskie centy.

Co z tego że ma lepszą dyskryminację. Jesli ją zechcemy używać w polu, to napewno ominiemy wiele monet.

Wreszcie zwiększona wrażliwość-poco skoro ACE 150 ma trochę lepszy zasięg.

Mam spore doświadczenie z wykrywaczami Discovery,które w początkach lat 90-siątych kosztowały 200 $,czyli tyle samo co obecnie ACE 150. Już wtedy zauważyłem że im mniej skomplikowany wykrywacz tym lepsze rezultaty i co najważniejsze,dużo większa przyjemność z szukania. Puzniej gdy kupowałem bardziej zaawansowane modele tego wykrywacza, zawsze cicho wzdychałem do swojego pierwszego modelu.

I choć jego zasięgi nie powalały na glebę, to do domu wracałem z kieszenią pełną monet.

Kupię ACE 150 !!

[...]
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości