Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?

Postautor: Scorp » czw sie 09, 2012 2:08 pm

Witam,

Korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia użytkowników tego forum, a zwłaszcza jego właściciela chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie wykrywacza Teknetics T2.

Czy warto dołożyć 700 zł do wersji LTD tego sprzętu ? Dostajemy w zamian snajperkę 5 "dd (wartość około 150$ czyli w przeliczeniu po obecnym kursie ~500zł) oraz 2 tryby Boost i Cache - zostaje 200zł za oba. Tyle matematyki. Jestem średnio zaawansowanym poszukiwaczem nastawionym głównie na drobnice. Przesiadam się z Ace 250.
Tryb Boost jest dopalaczem i daje według różnych źródeł średnio do +15 % zasięgu w gruncie, a tryb Cache duży zasięg na większe przedmioty - docelowo depozyty. Fajne zabawki, ale najbardziej ciekawi mnie snajperka - jaka jest jej rzeczywista użyteczność ?
I ogólnie - wodotryski dla bogatych czy warto dołożyć ?

ps dodam że co do tej marki i modelu jestem przekonany

Pozdrawiam, Marek
Scorp
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 10:31 pm

Re: Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?

Postautor: ProScan » czw sie 09, 2012 2:54 pm

Dolar chyba nie jest aż tak drogi (?!)

Ja osobiście nie wiem. Może warto popytać posiadaczy F75 Ltd, którzy mają oba te procesy na pokładzie, co oni o nich sądzą. Posiadaczy F75 jest więcej niż T2.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości