Gold Digger Bounty Hunter

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Gold Digger Bounty Hunter

Postautor: Zapytanie_email » pt lip 19, 2013 1:21 pm

Strona z przedmiotem: Obudowa elektroniki wykrywacz metali Bounty Hunter
________________________________________
Treść wiadomości
Witaj Pro-Scan :))

Zachęcasz do zadawania pytań; więc korzystam. Szukam małej cewki do bh tracker4 - chyba 4 calowej, snajperki...
Także chcę zapytać o opinie, tak w kilku słowach o: bh Gold Digger - czy warto kupić z pomysłem poszukiwań plażowych : przede wszystkim złota, czyli biżuterii - tak selektywnie ( bo plaże są systematycznie przeszukiwane przez tabuny gostków z wykrywaczami; którzy jednak robią to na szybkiego i raczej w nastawieniu na monety), więc czy Gold Digger mógłby po nich coś wyszukać w tym profilu - biżuteria ???
- -
Z
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Gold Digger Bounty Hunter

Postautor: ProScan » pt lip 19, 2013 1:32 pm

Nie sądziłem, że aukcja z obudową zachęci do pytań tego typu.

Odpowiadam na swoim forum, bo to jest lepsze miejsce na rozmowy tego typu.

Gold Digger to zabawka dla dzieci na plażę. W takim zakresie oczywiście można go używać. Nie sądzę by się nadawał lepiej do poszukiwań niż inne "plażówki".

Niewątpliwą zaletą jest dyskryminacja ustawiana płynnie, więc byłaby szansa na precyzyjniejsze jej ustawienie, by nie wycinać cienkiego złota przy wycięciu żelaza (jak to się dzieje np. dla ACE 150).

Nie wiem czy to się różni na plus w stosunku do innych podobnych BH (np Tracker IV). Kluczowa byłaby tu informacja o częstotliwości na której pracuje - ale tego parametru producent nie podał (w każdym razie nie udało mi się go znaleźć).

Więcej jak 200-300zł za ten detektor bym nie dał.

:pa

proscan

PS
Snajperki do BH nie mam.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości