Prizm z cewką DETECH

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: Prizm z cewką DETECH

Postautor: anRO » pn lis 02, 2015 5:09 pm

www.lovecpokladu.cz /civky-whites/
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Prizm z cewką DETECH

Postautor: sudajew » wt lis 03, 2015 5:48 am

anRO - dzieki za odp.
http://allegro.pl/cewka-whites-coinmast ... 98097.html - tu jest nel, i tak troszkę się nad nią zastanawiam, bo na 950 prizma trzeba by jednak 7 stów wydać
sudajew
 
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 03, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Prizm z cewką DETECH

Postautor: anRO » wt lis 03, 2015 8:50 am

Nowa Nel Hunter u dystrybutora kosztuje 450 zł z osłoną, śrubą,gumkami plus gwarancja.Zasięg ciut mniejszy od 950,ale ma inne zalety.Jeśli chodzi tylko o monety to można pokusić się o model niżej,cena 399zł.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Prizm z cewką DETECH

Postautor: sudajew » śr lis 04, 2015 9:35 am

Teraz mam dopiero mętlik w głowie, bo zajrzałem na stronę nela i siadła by mi torando :D Poszperałem trochę w necie i nie trafiłem na żadne negatywne opinie na temat tej cewki.
Jak by ktos jeszcze z Was mógł by się podzielić opiniami na temat nel torando.
sudajew
 
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 03, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Prizm z cewką DETECH

Postautor: anRO » śr lis 04, 2015 3:11 pm

Używam tornado jako standartową cewkę,ale żeby było jasne monety mnie nie interesują.Owszem znajduję,ale są to przypadkowe znaleziska zgubione z żołnierskiej kieszeni.Cewka jest ciężkawa,waży więcej niż podaje producent.Zasięg na przedmioty większe od klamry dużo większy od fabrycznej.Da się z tym chodzić jakieś 5 do 6 godzin.Są pewne ale ?.Jeśli namierzysz głęboki cel, to po wykopaniu 30 cm,masz do wyboru.Albo poszerzyć dołek ,żeby był większy od cewki,albo wyjąć z plecaka fabryczną i nią dalej namierzać.Tak się składa że przy głębokich celach,sonda DD zawsze pokazuje gdzieś z boku środek.Zwłaszcza gdy przedmiot jest kanciasty albo podłużny.Cewka solidnie wykonana,sprzedawca bardzo przyjazny.Do monet bardzo dobra dla masochistów,ale fakt ciągnie nawet drobne sreberka.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron