Golden Mask

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Golden Mask

Postautor: Bynak » wt paź 15, 2013 8:53 pm

Witam.

Kolego eljot1974 z czystej ciekawości... Czy o tym sprzęcie mowa:

http://allegro.pl/golden-mask-gm2-nowka-i3631476260.html

Wygląda bardzo schludnie (no cóż nówka) ale czemu tak szybko trafił na rynek wtórny ? Chętnie poczytał bym o jakichś opiniach na jego temat tym bardziej od takiej osoby jak Ty mającej rozeznanie w różnych typach detektorów jak już wcześniej wspomniałeś. Wiem że nie ten dział i ProScan zaraz "wywali" do kosza ale ciekawość mnie zżera jak to się ma do poczciwych Tesoraków.

Pozdrawiam.

Bynak

Edit:

Dzięki Proscan-ie za przeniesienie a nie kosz ;)
Bynak
 

Re: Golden Mask

Postautor: eljot1974 » śr paź 16, 2013 2:06 pm

Witam
Sądzisz,że będę obiektywny jako sprzedający? :)
Ilość sprzętów z ,którymi chodziłem nie ma tu nic do rzeczy, choć było ich sporo. Nie chcę brnąć w porównania sprzętów bo to nie ma sensu.GM2 nie da się porównać z żadnym Tesoro ,są to inne wykrywacze- chyba ,że GM1 i GM4.
GM2 w działaniu przypomina mi bardziej c. scope 990xd jeśli chodzi o tryby pracy audio disc, meter disc itd. Z tą różnicą ,że w goldenie mamy to inaczej nazwane i praca w dynamiku. Sprzęt bez wątpienia głęboki i bardzo czuły. Zasięgi podane na stronie sprzedawcy jak najbardziej realne.Konstrukcja solidna -jedyna uwaga to zasobnik na auk. kiepskie zamknięcie ,taki wsuwany dekielek.Wyważenie sprzętu również mi nie odpowiada-nie najgorzej jak na takie pieniądze,ale są są lepiej wyważone sprzęty.


ale czemu tak szybko trafił na rynek wtórny ?
Z mojej strony zakup trochę zbyt pochopny - nie wiele wnoszący w charakter czy sposób moich poszukiwań.Jako uzupełnienie XLT posiadam C.Scope 3MX oraz Vaquero żony i takie trio w określonej miejscówce daje wymierne efekty.
Nie chcę się tu zbytnio rozpisywać .Sądzę ,że za taką kwotę z upustem trzech stów to ten sprzęt jest jak w prezencie.
eljot1974
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 13, 2013 11:22 am

Re: Golden Mask

Postautor: Bynak » pt paź 18, 2013 6:36 am

Dzięki za odpowiedź. Zawsze to jakaś dodatkowa garść informacji na temat tego raczej mało popularnego sprzętu. Życzę szybkiej i bezproblemowej sprzedaży.

Pozdrawiam.

Bynak
Bynak
 


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości