fisher f5 vs x-terra 305

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

fisher f5 vs x-terra 305

Postautor: kar636 » pt lip 25, 2014 11:40 am

Szukam wykrywacza, kwota: około 1500zł. Wykrywacz WYŁĄCZNIE na monety i biżuterię, nie interesują mnie militaria i złom. Zależy mnie na dobrej dyskryminacji, identyfikacji i wskaźnika głębokości znaleziska. Jeśli chodzi o zasięg - jak srebrną monetę wielkości 2 zł w powietrzu jak złapie z 25-30 cm to będę zadowolony. Zastanawiam się nad modelami z tematu, jeśli możecie polecić inne sprzęty 'lepsze" do tego co potrzebuję, jestem otwarty na propozycje :)
kar636
 
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 11, 2012 11:36 am

Re: fisher f5 vs x-terra 305

Postautor: wiciu_r » wt paź 07, 2014 7:14 pm

Obydwa wykrywacze są stosunkowo "szybkie", natomiast wydaje mi się, że oczywiście subiektywnie fisherek jest ciut skuteczniejszy i odrobinę lepiej wyważony. Miałem F5 i chodziłem kolegą z 305. Generalnie porównując zawsze "widzieliśmy" nawzajem swoje sygnały, ale ja chyba trochę szybciej mogłem przemiatać, aby je zlokalizować.
wiciu_r
 
Posty: 85
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości