Garrett AT PRO czy GTI2500

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Garrett AT PRO czy GTI2500

Postautor: Speedy » czw sie 07, 2014 6:38 am

Na początek chciałbym się przywitać ponieważ to mój pierwszy post na tym forum a zarazem pytanie do Szanownych poszukiwaczy. Swoją przygode odkrywcy rozpoczynałem blisko rok temu z pożyczonym od kolegi White's 5900 di pro, który byłem w stanie dość przyzwoicie ogarnąć. Wkrótce przyszedł czas na pierwszy własny sprzęt i zdecydowałem się na Garretta 350. Aktualnie chciałbym podnieść nieco poprzeczkę i przesiąść się półkę wyżej stąd pytanie o Wasze doświadczenia i polecenia. Głównym tematem zainteresowania są monety i inna drobnica. Używam w zasadzie wyłącznie trybu "kolor". Ze strojeniem do gruntu dotychczas nie było problemu, z nowym sprzetem z pewnoscia ponownie odwiedze znane mi juz miejsca... Militarka mnie nie interesuje podobnie jak sprzątanie plaży i linni brzegowej Morza Bałtyckiego. Tak więc pomyślałem o Garrett AT PRO lub nieco droższym i leciwym już ale sprawdzonym GTI2500. Tylko czy jest sens doplacac roznice za dodatkową cewkę i ramę z której prawdopodobnie nie skorzystam... A może powinienem rozważyć innego producenta? Planuje przeznaczyc na zakup okolo 3,5k. Z pewnością znajdzie się wśród Was osoba z podobnymi zainteresowaniami lecz dużo większym doświadczeniem i praktyką i właśnie na Wasze komentarze i sugestie licze najbardziej. Pozdrawaim
Speedy
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 06, 2014 12:40 pm

Re: Garrett AT PRO czy GTI2500

Postautor: ProScan » czw sie 07, 2014 10:09 am

Witam,

GTI odradzam jeśli głównym celem jest drobnica. Tak więc pytanie tytułowe mamy z głowy.

A co innego w cenie do 3500 PLN ? To już można by książkę napisać, na co oczywiście nie ma miejsca na forum.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett AT PRO czy GTI2500

Postautor: Speedy » czw sie 07, 2014 11:06 am

Dzieki za odpowiedz, przynajmniej jeden temat mam wyjasniony.
Speedy
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 06, 2014 12:40 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości