Blisstool LTC 64X V3 wykrywacz dla profesjonalisty...

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: Blisstool LTC 64X V3 wykrywacz dla profesjonalisty...

Postautor: Bohdan82 » pn wrz 01, 2014 7:06 pm

Witam serdecznie od dłuższego czasu nosze się z chęcią kupna wykrywacza proszę powiedzieć dlaczego zdecydował się Pana na sprzedaż tego sprzętu, na pokazach i youtubie zbiera dobre opinie. Może być odpowiedz na prv.
Bohdan82
 
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 11, 2010 9:51 pm

Blisstool LTC 64X V3 z cewką DD 11"

Postautor: Gopherus » śr wrz 03, 2014 7:41 pm

Wykrywacz , rzeczywiście , jest niezły , chociaż usytuowanie panelu elektroniki , pod łokciem nie jest , według mnie , dobrym rozwiązaniem , biorąc pod uwagę ilość elementów regulacyjnych .z drugiej strony , znakomicie wyważa detektor , czyniąc go bardzo ergonomicznym w zakresie przemiatania . :D
Zdecydowałem się sprzedać Blisstoola , ze względu na nie dającą się korygować wadę wzroku . uniemożliwiającą mi " panowanie " nad nastawami , przy tak dużej liuczbie pokręteł i przełączników :( Poza tym , mam wykrywacz , może o nieco gorszych osiągach , ale " bardziej przyjazny " słabowidzącym - Fisher 1270 :)

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości