Prosze o nowe przemyślenia dla ostatecznego wyboru

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Prosze o nowe przemyślenia dla ostatecznego wyboru

Postautor: daro » pn mar 02, 2015 10:48 pm

Witam wieczorową porą wszystkich pasjonatów a przede wszystkim ,,ProScana,, .

Na wstępie chce sie przywitać jestem tu nowy z racji pierwszego postu ale na forum od chyba 3 lat.
Od razu przepraszam za zaśmiecanie tego wybitnego forum moimi powidłami ale jak to mówią kto pyta nie błądzi.

Na poczatku przypomne że prosiłem juz o porade Proscana w sprawie wykrywacza ~rok temu po przez maila.
Prosiłem o wykrywacz w miare uniwersalny padło na Garretta ACE 250 z aspiracją na White's MXT ALL PRO SPECIAL...
Niestety finanse nie pozwoliły .
Prawda jednak jesta taka że jak się juz wdepnie w pasje związaną z historią to ciągnie jak chłopa do baby.
Faktem jest też że bez dobrego wykrywacza no cóż nie da sie ...

A więc konkretnie troche poczytałem tu i tam dzwoniłem do Firmy V. padło na Garretta Euro Ace ( od człowieka z firmy V. usłyszałem że to dobry sprzęt i bardziej poleca niż o wieeele droższe dodał tylko że minusem jest to że bardziej wzbudza sie niż 250ka )Ile ludzi tyle opini a ja prosze o konkrety.

Prosze o porade czy coś sie zmieniło w przemyśleniach Waszych że to dobry sprzęt za rozsądną cene czy jednak warto włożyć więcj w coś lepszego ?
A jeżeli Euro Ace czy waro bawić się w przekładke sondy ( nową sprzedać żeby nie stracić) na NEL Tornado albo Attack 15 co wielu zachwala że poprawia zasięg?

I jeszcze jedno pytanie czy coś sie zmieniło z Waszym podejściem do Solfernusa? bardzo wiele osób go zachwala np. ta wypowiedz mi sie spodobała http://www.pasja-eksploracja.com/forum/ ... zy/5/?wap2 ( czytać całość).
No i pare filmów robi wrażenie z zasięgami ...


Pozdrawiam waryjot !
daro
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 04, 2012 8:42 pm

Re: Prosze o nowe przemyślenia dla ostatecznego wyboru

Postautor: ProScan » pn mar 02, 2015 11:45 pm

Witam nowego uczestnika.

I od razu reprymenda. O ACE 350 czy Euro ACE na pewno są wątki. Należy przeszukać forum i tam doczytywać/dopisywać/dopytywać.

O Solferusie - to samo.

O dodatkowych sondach (i o głupocie nowicjuszy, którzy zaczynają od marnowania pieniędzy na sondy przed poznaniem samego wykrywacza) też już było.

I idiotycznych filmikach z YouTube - których nawet szkoda oglądać, a tym bardziej komentować - takoż.

ta wypowiedz mi się spodobała http://www.pasja-eksploracja.com/forum/ ... zy/5/?wap2 ( czytać całość).


Ja nie mam czasu - może ktoś inny uzna, że to warte przeczytania i nam zrobi streszczenie.

Ale nie w tym wątku, bo ten blokuję.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości