Wykrywacz do 2000 zł ??

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: djjurek » ndz mar 22, 2015 10:01 pm

Witam, szukam jakiegoś uniwersalnego sprzętu w w/w pieniążkach, nie ukrywam że jestem nowy w tej dziedzinie, a zaraziłem się od znajomych i szukam teraz własnego sprzętu.
Na oku mam Fishera F5 ale czytając fora i opinie przyznaję, że sam już nie wiem co kupić, każdy swoje chwali, a żadnych konkretów. Może pomogą i Panowie z serwisu i podpowiedzą jaki sprzęt kupić za takie pieniążki.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
djjurek
 
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 20, 2015 1:48 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: ProScan » ndz mar 22, 2015 11:52 pm

Czy pytanie dotyczy miejsca gdzie kupić detektor do 2tys?

Tego typu informacji nie udzielam. Są ogólnodostępne.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: djjurek » pn mar 23, 2015 8:09 am

Chodzi mi o to co możecie polecić do zakupu w tej kwocie prócz tego Fishera F5, czy jest może coś lepszego na rynku w tych pieniążkach godnego polecenia ?
Proszę o wskazanie modelu plus krótko o wadach i zaletach, nie potrzebuje adresów sklepów i www dla jasności ;)
djjurek
 
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 20, 2015 1:48 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: ProScan » pn mar 23, 2015 9:01 am

A ile jest Pan gotów zapłacić za taką poradę?

:?:

proscan

PS
Przypomnę co jest w nagłówku tego działu:

Czy to dobry wybór ?
Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).


Jeśli ktoś chce zamówić u mnie wypracowanie, to musi za nie zapłacić.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: djjurek » pn mar 23, 2015 9:52 am

Chodzi mi tylko o wskazanie innych modelów z krótką informacją w czym jest lepszy bądź gorszy od Fisher F5, bo po zapoznaniu się z ofertą sprzedawców mam mętlik co do kupna, przy każdym jest napisane jaki jest świetny, a w praktyce jest inaczej dlatego pytam na tym forum ludzi którzy używają takich wykrywaczy żeby upewnić się w wyborze.

Proszę poniżej kilka wykrywaczy dla przykładu:
http://sklep1479671.home.pl/pl/p/Fisher ... a-11-DD/80
http://sklep1479671.home.pl/pl/p/Minela ... stawie/108
http://sklep1479671.home.pl/pl/p/Whites ... ter-GT/121

Nie potrzebuje rozprawki na temat każdego modelu tylko krótko czemu jest godny polecenia.

PS
Nigdy nie kupowałem gotowych prac i nie zamierzam :smt018
djjurek
 
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 20, 2015 1:48 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: ProScan » pn mar 23, 2015 10:16 am

Wątek o COINMASTER:

viewtopic.php?f=3&t=2313&hilit=coinmaster

Wątek o F5 i Minelab Xterra 305
viewtopic.php?f=3&t=3647&hilit=fisher+f5

O samym F5
viewtopic.php?f=3&t=1984&hilit=fisher+f5

Wątki o Xterra 505:

search.php?keywords=505&terms=all&author=&fid[]=3&sc=1&sf=all&sr=topics&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Nigdy nie kupowałem gotowych prac i nie zamierzam


Proszę sobie zatem samem napisać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: kaday » pt mar 27, 2015 10:02 pm

djjurek pisze: szukam jakiegoś uniwersalnego sprzętu

Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie kupno wykrywacza bez NORMALNEGO KRAJOWEGO SERWISU. Odpuścił bym sobie na starcie f5.
Jak ma być wykrywacz uniwersalny to musi mieć tryb statyczny (teoretycznie).
Przy obecnym kursie dolara do złotówki, stosunek ceny do możliwości wykrywacza raczej jest mocno przesadzony. W twoim wypadku, moim zdaniem, wybór jest jeden, ale nie powiem jaki bo mogę być posądzony o naganianie, a naganiaczem nie jestem.
kaday
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 12:38 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: ProScan » ndz mar 29, 2015 12:30 am

taktykę "a ja wiem, ale nie powiem" zostawmy prezesowi specjalnej troski - proszę pisać śmiało, skoro Pan zaczął. Jak będę miał jakieś obiekcje co do niezależności opinii, to zareaguję.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywacz do 2000 zł ??

Postautor: kaday » pn mar 30, 2015 9:10 pm

W sumie, racja.
Więc proponuje koledze djjurek wykrywacze firmy Rutus. Jeśli ma być uniwersalny to polecam proximę (posiadałem) lub argo (nie posiadałem, ale trochę machałem, obecnie latam z optimą). I tu wybór raczej zależy od zasobności portfela.Nie zaryzykowałbym kupna nowego, bo waga/wyważenie wykrywacza może nie przypaść do gustu, jak i w sumie sam wykrywacz. Więc celowałbym w używki, bo w razie czego ze sprzedażą nie będzie największego problemu, a i strata będzie niewielka, albo i żadna. Nie ma się też co za dużo rozpisywać na temat wykrywaczy Rutus bo wszystko zostało już napisane i tu uważam że warto skończyć.

Jeśli ktoś kazał mi wybrać jeden z wykrywaczy, które są wymienione wyżej, to z tych trzech wybrałbym na pewno xterre505, ale pamiętaj to moje zdanie.
kaday
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 12:38 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości