AKA Signum MFT 7272

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

AKA Signum MFT 7272

Postautor: Yarek » wt paź 20, 2015 9:52 am

Witam
Mam pytanie odnośnie tego wykrywacza, czy jest to niedoceniony/mało rozpowszechniony u nas sprzęt z racji tego, że jest zza wschodniej granicy? Czy też nie jest wart zainteresowania, nie mówiąc już o pieniądzach jakie sobie za niego życzą?
Nikt z moich kolegów, ani ze znajomych kolegów go nie posiada, dlatego nie mam za bardzo możliwości, by zapytać o niego jakiegoś użytkownika. Filmiki z youtuba nie wchodzą w grę, bo gdyby tak było to okazałoby się, że to wykrywacz najlepszy na świecie :). Może jest na forum jakiś użytkownik tego sprzętu, który może go w kilku słowach opisać. Takie obiektywne wrażenia (o ile o swoim sprzęcie można pisać obiektywnie :D ).
Pozdrawiam, i z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje
Jarek
Yarek
 
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:10 am
Lokalizacja: Katowice

Re: AKA Signum MFT 7272

Postautor: ProScan » wt paź 20, 2015 6:57 pm

Kupowanie rosyjskiego sprzętu jest jak rosyjska ruletka.

Mało to jest normalnych sprzętów, żeby pakować się w nieznane?

Wiem że połowa wyborców - zwłaszcza ze wschodu (ruskie geny?) - wybiera "dobra zmianę", bo myślą że teraz mają źle. A jak się pytam? Czy poopadaliście na głowy? Jaki diabeł was kusi żeby pakować się w ruskie bagno?

Gdzie jest serwis w razie draki? W Moskwie? W Sofii?

:-k

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AKA Signum MFT 7272

Postautor: Yarek » wt paź 20, 2015 8:35 pm

Aż tak źle? Podobno jest spora grupa, która używa go do poszukiwań meteorytów. Szczególnie tych w Pułtusku.
Yarek
 
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:10 am
Lokalizacja: Katowice

Re: AKA Signum MFT 7272

Postautor: ProScan » wt paź 20, 2015 8:41 pm

Ja nie mam pojęcia kto tego i poco używa. Ale jestem pewny że w tym wykrywaczu nie ma nic, co by uzasadniało ryzyko pakowania się w taką egzotykę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AKA Signum MFT 7272

Postautor: Yarek » śr paź 21, 2015 4:49 pm

Dzięki za sugestywną pomoc. Pozdrawiam
Yarek
 
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:10 am
Lokalizacja: Katowice


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości