ACE z dużą sondą

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

ACE z dużą sondą

Postautor: Piotr72 » ndz lut 14, 2016 6:22 pm

Witam, mam Garretta 150 ze standardową elipsą,chce kupić cewkę o większym zasięgu. Kolega polecił mi sklep Wykrywacze Metali i znalazłem w ich ofercie takiego Nela http://wykrywaczmetali.net/Cewka-Nel-TO ... tt-ACE-p37, w opisie napisane jest, że będzie pasować i, że zwiększony zasięg o 30 % w porównaniu do cewek standardowych. Zastanawiam się ,czy ją kupić, a może jednak mniejszą?
Piotr72
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 5:12 pm

ACE z dużą sondą

Postautor: ProScan » ndz lut 14, 2016 6:30 pm

:nono

Kolega nowy na tym forum, ale chyba na każdym forum nie jest mile widziane pisanie nie na temat. To jest watek o wyborze pomiędzy F5 i Omega!

Odpowiedź gdzieś przeniosę.

Tutaj tyko dwie małe uwagi:

Kupowanie sondy która jest warta tyle samo co Pana wykrywacz (bez mała) jest głupie.
30% na jaki przedmiot?

Sklepu nie znam - mam nadzieję że to nie jest jakaś ustawka promująca nowego sprzedawcę

:kawka

proscan

PS

Jeśli już mam coś promować, to siebie :) Tutaj oferta na sondę DD 8x11, która doda kilka cm na monecie. Jak dobrze poszukam, to znajdę w gorszym stanie kosmetycznym, za mniejsze pieniądze - bardziej adekwatne do ACE 150!!

viewtopic.php?f=4&t=3789
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości