co po cz 7a

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

co po cz 7a

Postautor: andrzej061175 » śr kwie 13, 2016 9:51 pm

Myślę nad zmianą wykrywacze z Fishera cz 7a :pod uwagę biorę teknetics omega,fisher f70,fisher f44 chodzi o zadięgi na kolorową drobnicy.Czy warto zmieniać i ewentualnie na który model czy lepiej dokupić cewka 10,5 do cz 7a.pozdrawiam i dziękuję za pomoc
andrzej061175
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm

Re: co po cz 7a

Postautor: ProScan » ndz sie 13, 2017 2:01 pm

Nie mam pojęcia. F44 w ogóle nie znam. F70 testowałem z Saperem dla Odkrywcy i zrobił jak najlepsze wrażenie.

Czy jest lepszy od CZ na drobiazgi? Można poszukać w/w testów i analogicznych - także z Odkrywcy dla CZ-tów. Ale testy na zasięg, to tylko część prawdy.

Fisherów nie będę w ogóle polecał - -mam bardzo złe doświadczenia z dostępem do podzespołów tej firmy

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron