Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Postautor: TYGRYSEKKK21 » czw gru 08, 2016 7:10 pm

Witam. Na wstępie pragnę podziękować za przyjęcie mnie do grona forumowiczów. Do sedna. Planuje zakup wykrywacza jak w tytule, (link) https://www.olx.pl/oferta/garrett-ace-1 ... iFsPD.html (link), i tu pojawia się moje pytanie- czy warto?? Nie mam pojęcia co może być uszkodzone, sprzedający ponoć też, także byłby to typowy zakup w ciemno. Podobno nie był rozkręcany. Jakieś skromne pojęcie o elektronice mam, także myślę że popatrzę na niego po zakupie. Przyjmując najczarniejszy scenariusz- czy jest możliwość dopaść gdzieś płytkę elektroniki (choćby bez wyświetlacza) lub układ garrett B155300 ?? Pozdrawiam.
TYGRYSEKKK21
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 08, 2016 6:31 pm

Re: Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Postautor: ProScan » czw gru 08, 2016 7:20 pm

Za 350zł zepsute ACE 150?

Za 500zł można kupić sprawny egzemplarz.

Jeśli się nie włącza, to problem może być banalny, ale niekoniecznie. Sam w swoich zbiorach mam kilka płytek do ACE, które się nie włączają i nie wiadomo dlaczego.
Sprawna też się znajdzie, ale wyjdzie ze wszystkim drożej niż poszukanie sprawnego wykrywacza.

Kupić można - ale negocjować cenę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Postautor: TYGRYSEKKK21 » czw gru 08, 2016 7:25 pm

Powiedzmy że jest szansa na realną cenę za niego (mam na myśli kwotę która pozwoli mi go odsprzedać ewentualnie na części bez dużej straty). Moja sytuacja finansowa zmusza mnie do "kombinowania". Jeśli można by poznać cenę takiej sprawnej PCB- tak profilaktycznie :-)

pozdrawiam.
TYGRYSEKKK21
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 08, 2016 6:31 pm

Re: Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Postautor: ProScan » czw gru 08, 2016 7:57 pm

O ceny zawsze proszę pytać emailem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zakup uszkodzonego wykrywacza garrett ace 150

Postautor: TYGRYSEKKK21 » czw gru 08, 2016 8:30 pm

Ok, z góry dziękuje za informacje- z pewnością odezwę się w razie ewentualnego zamówienia.

Pozdrawiam.
TYGRYSEKKK21
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 08, 2016 6:31 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość