Porównanie Garrett GTA 350 i White's Prizm II

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Porównanie Garrett GTA 350 i White's Prizm II

Postautor: Zapytanie_email » wt lis 22, 2005 1:51 pm

Witaj Proscan,

Mam ogromną prośbę, czy możesz (jeśli to nie problem) mi napisaæ co sadzisz o wykrywaczach:

Whites Prizm II

Garrett Ultra GTA350

Jak się spisują na szeroko pojęta drobnice, ile warto dać za używane itd.

Mimo ze umieściłem dwa "świeże watki" na forum "O" to jednak będę wdzięczny za "prywatna" odpowiedz, bo na Forum zaraz się zrobi syf, przepychanki, pyskówki itd.

Będę bardzo wdzięczny za ewentualna pomoc

Pozdrawiam
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Porównanie Garrett GTA 350 i White's Prizm II

Postautor: ProScan » wt lis 22, 2005 3:28 pm

Witam,

Obawiam się, że wiele nie jestem w stanie pomóc, gdyż nie pracowałem z tymi wykrywaczami w terenie.

Ale kilka uwag mam:

GTA 350 na plus:
- dostępne różne sondy;
- zasilanie z paluszków;

GTA na minus:
- stara technologia;
- chyba* cięższy niż Prizm;

Prizm na plus:
- Nowoczesna, lekka konstrukcja;
- chyba* lepszy zasięg

Prizm na minus
- nie trzyma nastaw dyskryminacji
- zasilanie z 2 bateryjek 9V

Tyle nt porównania. Wszystko kwestią ceny. Osobiście uważam, że kupowanie używanego GTA 350 może nie mieć sensu, zważywszy na niziutkie ceny serii ACE.

proscan

*) "chyba" dlatego, że kiedyś sprawdzałem pobieżnie GTA 400 (niemal to samo co 350) i Prizma II, ale nie robiłem żadnych większych testów i notatek.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości